Skocz do zawartości
suprafull

skrzynia z diesla do 1.8t (360hp cfma)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Posiadam Seata Exeo z 1.8t CFMA rok 2010 360hp na tą chwilę. Chciałbym wymienić skrzynie 6stke na skrzynie z diesla, tylko nie wiem skąd być pewny która będzie pasować. Myślałem nad ta z silnika v6 2.5tdi lub taką co była montowana w moim exeo w dieslu na CR. Byłbym wdzięczny bardzo za pomoc osobie która miała z tym już styczność. Za pomoc chętnie podesle w ramach wdzięczności dobry trunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba skrzynia HCK pasuje P&P, ale to ośka a nie Q.

Ważne też, czy sygnał prędkości idzie ze skrzyni, czy z ABS ale po 2007r chyba wszystkie miały czujniki w skrzyni jak dobrze pamiętam.

 

W sumie lepiej to byłoby wrzucić skrzynie od 2.0TFSI, GVC albo GVD.

Edytowane przez Fr0styyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HCK byla w dieslu CR i w exeo. W moim aucie nigdy nie bylo napedu na 4, otwory w hck beda pasowac do mojego 1.8t ? skad ta pewnosc ? a ta z 2.5tdi v6 ? czytalem ze bardzo dluga skrzynia i wchodzi do 1.8t bo ktos montowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby skrzynie z v'ki do 1.8t przykręcić to trzeba by przynajmniej zrobić hybrydę z dwóch tzn mądrze zamieniać samymi bebechami, ale sam nie robiłem więc nie wiem i pewnie ta opcja dla Ciebie odpada.

Jak już masz skrzynie szóstkę to nic tylko ładować szóstkę od 2.0tdi, zwróć tylko uwagę jaki masz wybierak i na flansze półosi bo pewnie mogą być różne, ale też nie wiem napewno :exclam:

W każdym razie ta druga opcja jak najbardziej do ogarnięcia i popieram :thumbup:

Edytowane przez GaryWawrzon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skupie sie na tej HCK z 2.0tdi. Szukam osoby ktora by sie podjela tego aby ja wrzucic i wszystko posprawdzac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...