Skocz do zawartości
azgan

Terminator: Resistance nowy FPS z elementami RPG od Polaków

Rekomendowane odpowiedzi

W grze Terminator: Resistance trafimy do Stanów Zjednoczonych niedługo po „Dniu Sądu”, kiedy to maszyny zbuntowały się przeciwko ludzkości. W trakcie zabawy wcielimy się w członka ruchu oporu, który w towarzystwie innych buntowników przemierzy zdemolowaną Amerykę i stawi czoła mechanicznym oprawcom. Filarem rozgrywki będzie oczywiście walka z przeciwnikami, wśród których prym mają wieść T-800; chcąc pokonać tych potężnych terminatorów, będziemy musieli zdobyć odpowiednie wyposażenie i rozwinąć umiejętności protagonisty. W grze pojawi się zarówno rozbudowany system craftingu, jak i elementy RPG; co więcej, ścieżka, którą podąży fabuła, będzie determinowana przez nasze decyzje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=t7wWlBY6LNw

 

Gra powstaje na Unreal Engine 4

 

Źródło: gry-online

 

Gra zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w Europie ukaże się 15 listopada

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że terminatorem,nie zagramy fajnie by było.

 

A tak chętnie zobaczę w praniu grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moje klimaty, sam zwiastun nie wygląda źle, w rzeczywistości jak wyjdzie z tego mocny średniak, to będzie dobrze, ale życzę im jak najlepiej.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwań nie mam żadnych ale wygląda nawet klimatycznie (spora w tym zasługa Unreal Engine 4) przy dobrych wiatrach może będzie udanym średniakiem. Motyw muzyczny przypomina filmowego Terminatora 2 z 1991 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalałbym się. Już jedna gra tego typu była od nich Rambo: The Video Game :E Taki kozak, że prawie nikt o nim nie słyszał :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up Od czegoś musieli zacząć (wiele gier ma małe przebicie bez wsparcia dużego wydawcy) ;)

 

To będzie typowe badziewie pod premierę filmu.

 

Film na pewno pomorze im w promocji ale sama gra nie ma nic współrównego z nową częścią Terminatora: Dark Fate.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tej grze nie słyszałem. Po filmikach stwierdzam, ze chyba to był mega crap. :E Ale cóż, minęło prawie 5 lat, wiec może devy Reef Entertainment

się lepiej rozwinęli i ten Terminator będzie lepszą grą? ;)

 

Nie napalałbym się. Już jedna gra tego typu była od nich Rambo: The Video Game :E Taki kozak, że prawie nikt o nim nie słyszał :lol2:

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przypadkowo wychodzi jak ma być film.

Przypadek? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przypadkowo wychodzi jak ma być film.

 

Celowo wychodzi, bo korzystają z darmowej reklamy więcej ludzi po obejrzeniu filmu zainteresuje się grą ale nie jest z nim bezpośrednio powiązany. Star Wars Jedi: Fallen Order też wychodzi w okolicach premiery nowego filmu The Rise of Skywalker. Wiedźmin 3 też sprzedaje się lepiej w tym roku po ogłoszeniu serialu od Netflixa. Normalna forma promowania produktu znanej marki.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 2 ma nie być bo film też zaraz?

 

Nie. Rambo dostanie tylko nowy film. Zresztą nie wiem skąd to zdziwienie jak wychodzi nowy film o James Bond to wszyscy odcinają od tego kupony od stacji benzynowych po producentów smartfonów i nikogo to jakoś nie dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry dawno nie było z Bondem.

 

Też były np. Quantum of Solace, 007: Blood Stone z Danielem Craigiem i właśnie one bazowały na filmach tutaj ma być tylko uniwersum wspólne

 

uT8Z9oq.jpg

 

Twórcy nazywają swoją grę prequelem pierwszego filmu, bo fabuła ma nas doprowadzić do tego momentu, w którym roboty wysłały swojego przedstawiciela w przeszłość z misją zabicia Johna Connora.

 

polska produkcja opowiada o wydarzeniach, które w dwóch pierwszych filmach pokazano szczątkowo. Pamiętacie jeszcze tamte sceny? Niewiele w nich było widać – ciemność, brudnych żołnierzy, trochę robotów i jakieś wybuchy. W grze mamy bardziej klasyczne USA w wersji postapo

 

Terminator krakowskiego studia Teyon to stuprocentowo singleplayerowy FPS z silniejszymi niż zwykle w tym gatunku elementami RPG, rozgałęziającą się fabułą i częściowo otwartymi planszami.

 

Wcielamy się w bojownika ruchu oporu, którego oddział został wybity przez roboty. W trakcie poszukiwań innych ludzkich jednostek trafia on na niewielką grupę wojowniczych ocalałych i rusza razem z nimi w podróż, co budzi dość jednoznaczne skojarzenia ze świetną grą Metro: Exodus.

 

To dość klasyczna strzelanka, w której liczy się szukanie osłon, pamiętanie o apteczkach i celne trafianie w słabe punkty robotów. Przyjemnie się ogląda, jak kule odrywają fragmenty metalowych osłon od „sługusów” Skynetu

 

W nowej grze studia Teyon także modyfikujemy arsenał i wydajemy punkty doświadczenia na umiejętności z kilku różnych drzewek.

 

Poczekajmy i zobaczmy co z tego wyjdzie. W dobre gry AA też warto popykać czasem dla odskoczni zwłaszcza jak czuć w nich klimat ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Unreal Engine 4 więc może być grafika jak w Gears 5 ;)

Ale fajna strzelanka na pewno zagram.

Terminator, Predator kultowe filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, T1 i T2 to filmy kultowe, muza fajna nawiązuje do T2, może być coś innego, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat udało się im zachować

 

https://www.youtube.com/watch?v=_Mg7qKstnPk

 

No Unreal Engine 4 więc może być grafika jak w Gears 5 ;)

Ale fajna strzelanka na pewno zagram.

Terminator, Predator kultowe filmy.

 

Unreal Engine 4 idealnie pasuje do takiej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przypadkowo wychodzi jak ma być film.

Nie wiedziałem, że wciąż poniewierają tą markę :E

A sam trailer zbyt chaotyczny żeby można było coś ocenić. Nie wróżę tu nic przyzwoitego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, że nasi nabyli prawa do takiej kultowej marki jak Terminator i odwołują się do klasyki, którą znamy a nie robią gry pod nowy film. Ładnie się rozwija game-dev w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję solidne 4/10. Trailer ani trochę nie zachęca i nie spodziewam się, że nagle nauczyli się robić gry.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Będzie lipa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję solidne 4/10. Trailer ani trochę nie zachęca i nie spodziewam się, że nagle nauczyli się robić gry.

Będzie sztos jak Devil Hunt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie czeski dubbing czuję pretendenta do GOTY :lol2:

"Elektriczeski mordujec: odpor"

"Ne ubijajte mne, pane terminatore!" :lol2:

 

Po traljerze mam złe przeczucia. To się nie przenosi do grania zbyt łatwo. Podobnie jak Obcy. Czy dać jednego groźnego i może być nuda(chociaż Izolacja dała radę), czy dać tabuny i będzie siekanka jak Colonial Marines? A może dać możliwość grania obcym/terminatorem?

Nie wiem jak to napisać, zwyczajnie ciężko przenieść grozę takich tworów do grania. Zbalansować między ilością, a potwornością.

Ale powiedzmy Terminator zrobiony jak Tyrant z RE2 -tylko stuknął obcasem i móżdżek nam przypominał, że miliony lat temu byliśmy gadami hyhy. Ciary i zaciśnięte zęby, a nogi pod biurkiem same się do biegu zrywały... To by mogło być coś. Taka wariacja Izolacji i może Days Gone

Tutaj będzie jak sądzę sztampowo. Obym się mylił. "Chowałem" się na tych filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz, że są też gry udane na licencji filmów np. Aliens vs Predator 2 z 2001 roku która ma status kultowej. Nie wrzucałbym wszystkiego do jednego worka.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominam. Grałem i była świetna.

Ale właśnie tam było inaczej, bo można było wcielić się w inny gatunek. Klimat był i to super.

Tutaj wygląda mi to na sztampową do bólu "szczelanke" jakich wiele. Chcę się mylić. Czas pokaże czy się to życzenie spełni.

Przyznam, że nie wiem co bym wolał -porządne strzelanie czy panikę w stylu Izolacji.

Oba pomysły można zarówno uczynić orgiastycznymi jak i spaprać z kretesem.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie tam było inaczej, bo można było wcielić się w inny gatunek. Klimat był i to super.

 

Może tutaj też będziesz Terminatorem który nie wie że jest maszyną przecież takie patenty były już w firmach ;)

 

Taki fabularny twist

 

Oczekiwania nikłe więc gra nie może rozczarować a jakaś niewielka szansa grywalnego (klimatycznego) średniaka jest

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...