Skocz do zawartości
PiotrekEs

GTX 760 Gigabyte 2GB OC rev2 - czarny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy... wieczorem komputer działa w pełni, zero problemów. Na drugi dzień po wyświetleniu logo Asus jest czarny ekran. Wygląda jakby system się ładował, dysk pracuje ale nie słychać np dźwięku ładowania Windows 7. Gdy przełączam TV np między HDMI to wybierając HDMI podpięte pod pc, tv pokazuje rozdzielczość ustawioną w pc i odświeżanie 60hz więc tak jakby wszystko było ok.

 

Bios jestem w stanie włączyć ale po sekundzie się zawiesza. Zegar stoi w miejscu i nie mogę nic zrobić. Mam starą hd7770 i komputer startuje na niej normalnie, jest obraz....

 

Kartę kupiłem używaną i przez dwa tygodnie nie było absolutnie żadnych problemów. Temperatury w stresie były ok max 48-50°C, zero artefaktów, zero błędów, najnowsze sterowniki hulały...

 

Łudzę się, że to zasilacz bo mam syfa Modecom feel II 500 Wat. Nie wiem czy to istotne, ale pamiętam, że na GTXsie wiatrak w zasilaczu hulał na około 2700 obrotów.

 

Pomocy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść styki karty i najlepiej sprawdź na jakimś podmienionym zasilaczu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartę kupiłem używaną i przez dwa tygodnie nie było absolutnie żadnych problemów.

karta wymaga ponownej wizyty w piekarniku... uproszczając kupiłeś przypudrowany złom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś kotleta z piekarnika. Komuś się zepsuła, naprawił w piekarniku i szybko sprzedał. Przeważnie karty po takim zabiegu wytrzymują z 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...