Skocz do zawartości
xSnax

Podkładka pod mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, kupiłem sobie ostatnio gryzonia Logitech G502 Hero i chciałbym sobie dokupić jednak podkładkę i wybrałem kilka podkładek (nazwy poniżej) i która z nich będzie najlepsza do kupna ? Ogólnie chce właśnie mini ponieważ tyle mi wystarczy i mam ograniczone miejsce na podkładkę.

 

1 .Roccat Kanga Mini

 

2. SteelSeries QcK Mini

 

3. Corsair MM100 Gaming

Edytowane przez xSnax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS - zwykła szmacianka w cenie podkładki.

Sensory Logitecha lubią podkładki Logitecha, a jeśli już to nie materiałowe tylko podkładki hybrydowe, lepiej latają. Ale przy okazji mini będzie i tak za mała, no chyba że ustawiasz wysokie DPI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS - zwykła szmacianka w cenie podkładki.

Sensory Logitecha lubią podkładki Logitecha, a jeśli już to nie materiałowe tylko podkładki hybrydowe, lepiej latają. Ale przy okazji mini będzie i tak za mała, no chyba że ustawiasz wysokie DPI.

 

 

Więc jaką podkładkę wybrać ? Ogólnie korzystam tak z 1000 DPI a i jak pisałem chciałbym żeby była jednak mała

Edit: nawet podkładki Logitecha pisze że mają powierzchnie ślizgową z tkaniny

Edytowane przez xSnax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, kupiłem sobie ostatnio gryzonia Logitech G502 Hero i chciałbym sobie dokupić jednak podkładkę i wybrałem kilka podkładek (nazwy poniżej) i która z nich będzie najlepsza do kupna ? Ogólnie chce właśnie mini ponieważ tyle mi wystarczy i mam ograniczone miejsce na podkładkę.

 

1 .Roccat Kanga Mini

 

2. SteelSeries QcK Mini

 

3. Corsair MM100 Gaming

 

 

w tej cenie co są te podkładki kupisz równie dobrze wykonaną podkładkę 90x40cm np firmy 4WORLD (gumowany spód, obszyte brzegi, dobra powierzchnia) a takiej wielkosci podkładkę jaką chcesz kupisz za 7 zł. Strasznie przepłacisz moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie co są te podkładki kupisz równie dobrze wykonaną podkładkę 90x40cm np firmy 4WORLD (gumowany spód, obszyte brzegi, dobra powierzchnia) a takiej wielkosci podkładkę jaką chcesz kupisz za 7 zł. Strasznie przepłacisz moim zdaniem.

 

No właśnie

Edytowane przez KoszeCzajnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie co są te podkładki kupisz równie dobrze wykonaną podkładkę 90x40cm np firmy 4WORLD (gumowany spód, obszyte brzegi, dobra powierzchnia) a takiej wielkosci podkładkę jaką chcesz kupisz za 7 zł. Strasznie przepłacisz moim zdaniem.

 

 

Myślałem o tej firmie bo tamte podkładki są nie adekwatne do ceny i to co oferują, a ten od 4world ma dodatkowo obszycie. Tylko jestem ciekaw czy powierzchnia ślizgająca jest taka sama jak w tamtych ?. Wcześniej też pytałem o podkładki hybrydowe, jaką podkładkę możesz polecić ? Chciałbym dobrą wybrać pod Logitecha a sam nie wiem która będzie dobra, nie chce żeby mi się sensor gubił na jakiejś podkładce i się zastanawiam czy ten 4World będzie spoko, ogólnie gram samym nadgarstkiem w jakieś RPG i nie muszę mieć jakąś nie wiadomo jaką dobrą powierzchnie ślizgającą na podkładce :/

Edytowane przez xSnax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...