Skocz do zawartości
hary76

Zotac 1070ti 900 zł vs Zotac 2060S 1400zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, moge mieć dla chorego chłopaka do Total Wara na ULTRA coś takiego Zotac 1070ti za 900 zł vs Zotac 2060S 1400zł.I teraz tak

Zotac 1070ti 900 zł z allegro Mój link

Aż strach sie bać.Mi się wydaje to dobra oferta,mimo tego karta jest traktowana jak tredowata.I sam się obawiam czy to dobra czy nie dobra oferta.Jest jakiś sposób na naciągaczy.Mam pecha i zakupiłem dwie idealne z allegro karty.Taniocha i gwara długa.Ale były w serwisach i bezpośrednio dostałem te karty.Okazało się że oby dwie zostały uszkodzone przez serwis MSI.Ot taki peszek i zabawa serwisu MSI. Natomiast zotac 2060S za zakup wyjdzie go z 1400zł.Ponieważ ma bon do allegro za 400zł.I teraz nie wiem.Czy ryzykować czy nie ryzykować hit czy kit.Co myślicie???????????????????Dzieki za pomoc !!!

Edytowane przez hary76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zakładać, że karta jest pokoparkowa (o ile w ogóle fizycznie istnieje), czerwoną lampkę może zapalać fakt, że gość ma konto na Allegro poniżej miesiąca, nie ma żadnych transakcji ani opinii. Możesz popytać go o szczegóły, gdzie kupił kartę, czy może wysłać zdjęcie paragonu itd. ale ja mam przeczucie, że gość jest złodziejem. Za pięknie to wszystko wygląda, bo za tyle to można kupić używanego 1070 ale bez dopiska Ti i bez 4 letniej gwarancji. Na marginesie po rejestracji, gwarancja dodatkowa raczej nie przechodzi na nowego nabywcę... choc nie wiem jak to w praktyce wygląda.

Edytowane przez Equisetum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałek na kilometr, nowy sprzedawca brak komentarzy i sprzedaj 200 zł taniej niż wszyscy pozostali. Nie wiem, czy Ty jesteś tym oszustem, czy tylko dajesz się nabrać, ale ja nie wierzę że kupujący dostanie towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dogadać się ze sprzedającym o sprawdzenie towaru przy odbiorze za pobraniem i ewentualnie jakby to był oszust szybko na policję i zablokować przelew z poczty polskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja dodatkowa raczej nie przechodzi na nowego nabywcę... choc nie wiem jak to w praktyce wygląda.

Ostatnio z czystej ciekawości też szukałem informacji dot.przedłużonej gwarancji co Zotac oferuje i te dodatkowe 3 lata gwarancji przysługuje tylko pierwszemu właścicielowi.Gdy się w dodatkowych 3 latach karta padnie,to trzeba reklamować bezpośrednio u producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Co myślicie???????????????????Dzieki za pomoc !!!

 

Ja mam prostą zasadę. Jak ktoś nie oferuje odbioru osobistego, a do tego nie ma komentarzy to na 99% oszust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prostą zasadę. Jak ktoś nie oferuje odbioru osobistego, a do tego nie ma komentarzy to na 99% oszust.

Tutaj masz do czynienia z akucją allegro.

Allegro ma program ochrony kupujących,więc ryzyko jest mniejsze niż olx

 

Co do tej karty i sprzedającego,ciężko powiedzieć.

Owszem cena trochę za niska jak na 1070 Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc i odpowiedzi.Nauczyłem sie już nie oceniać książki po okładce.Więc nie oceniam ,czy to oszust czy nie.Widziałem aukcje która wyglądała jak oszustwo, a okazała sie prawdą.I aukcje która miała być prawdziwą, a była oszustwem.I setki ludzi poszło do sądu i kolesia skazano.Dzięki za każdy wpis,naprawdę dzięki za pomoc jaka by nie była.Oglądając filmy dobrego youtubera Pichau :P Daje się wyciągnąć wnioski że nowe rtx są źle wycenione ,bardzo źle.I nie wiem czy warto mi wydawać kogoś kto niema kaski dodatkowe 400 zł.Z drugiej strony.Za te 400 zł kupie mu spokój że wszystko będzie ok,gwarancje na niego 5 lat.Tylko czy te 2060 s jest warte tych 400 zeta.Jeszcze chwilkę poczekam na promocje.Bon ma ważność na allegro, tylko musi to być za zakup powyżej 1000 zł.Bedę polował dalej,oby szybko jakiś sklep zrobił promocje.Bo na razie to podnoszą cene wszyscy tych zotaców, średnio o 50 zeta :o A tak po prawdzie gdyby nie te 5 lat to straszna kupa te karty.Typowy referent 2060s.Najgorsza seria kart mini od zotaca od lat.

Ps.A jeszcze znajomy mnie drażni żebym dla pewności wzioł mu do tej idiotycznej gry Total War tą karte z super promocją Mój link

Tylko z budżetu tanie allegro 800-1000.Nagle by urosło do kosmicznych bodaj coś 2100.Ale chłopak miał by wypas wtedy.Ale za tyle to on chciał wszystkie części kupić do kompa ,a nie tylko gpu.Ten sklep ma kijowe ceny i5 9600k,żeby się za tym kolejnym bonem zabijać.Szukam dalej dzieki za pomoc.Jak by ktoś widział zotaca w promocji to do mnie.Wycałuje 4litery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...