Skocz do zawartości
Gość

....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej jakiegoś średniej klasy Samsunga? Nie piszesz nic o super aparacie i najmocniejszym z możliwych procesorów.

Co jak co, ale amoled są chyba wciąż najlepsze w Samsung, do tego chyba brak jest problemów z komunikacją z innymi sprzętami.

W Twoim przypadku szukalbym właśnie Samsunga a50/70 albo starszego flagowca. W tych A bateria jest chyba nawet dobra.

 

Edit

Kur@#, polecam Samsunga :E

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dwa wymienione orsez Ciebie. Osobiście Brałbym oppo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj jak wyglada trzymanie na baterii z tym procesorem, czy telefon podczas uzywania nie grzeje sie, co moze sie wydarzyc w przypadku map google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

czy moglibyście polecić jakiś telefon do 1500 zł?

 

Zastanawiam się nad Oppo Reno Z i Xiaomi Mi 9T. Generalnie bardziej skłaniam się ku Xiaomi, ale zauważyłam ostatnio, że ma on nieco ciemniejszy ekran niż Oppo (i biel wydawała się bardziej szara), ustawienia kolorów miał domyślne i jasność maksymalną więc wydaje mi się, że zmiana ustawień niewiele pomoże?

 

Nie przeszkadza mi brak możliwości rozbudowania pamięci, nie potrzebuje ładowania indukcyjnego, kolor nie ma znaczenia. Zależy mi na dobrym jasnym (!) amoledowym wyświetlaczu, dobrze trzymającej baterii i niezawodności, gniazdo słuchawkowe mile widziane ;)

 

Znajoma ma Oppo reno Z, i ogólnie jest fajny... mam tylko z nim trzy problemy, może ktoś podpowie jak je rozwiązać, albo czy w Xiaomi też występują.

1. Nie wszystkie powiadomienia pokazują się na ekranie blokady.

2. Pomimo tego, że wyłączona jest opcja podświetlania ekranu przy nadejściu nowej wiadomości i tak się podświetla.

3. Za nic nie mogę podłączyć go pod Smart TV - nie widzi urządzenia :/

 

Dziękuję

  1. na AOD w xioami powiadomienia sa tylko z aplikacji systemowych + jakis messenger i whatsapp. Do tego nadal nie poprawili błędu znikających po sekundzie powiadomień z górnej belki. Da się z tym żyć ale irytujące.
  2. W Xiaomi nie ma z tym problemu , bynajmniej ja nie zauważyłem.
  3. Ja mam sparowanego po android TV Xiaomi i działa bez problemów.

co do wyboru z tych 2 wziąłbym zdecydowanie Xiaomi , za to że ma lepszy procesor, więcej RAM , bardziej uniwersalne aparaty (szeroki kąt) , będzie dłużej trzymał na baterii (lepsze zarządzanie energią przez snapdragony). Na + oppo wygląd , ciekawa nakładka ,głośniki stereo .

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie problemu z telewizorem - w Oppo działa puszczanie muzyki z YouTube i przysłanie całego ekranu, ale nie działa przesyłanie pojedynczych zdjęć - w Xperii Z2 z pozycji albumu mogę przesyłać zdjęcia na telewizor w pełnym rozmiarze. Chociaż zauważyłam, że problem z tym ma nawet Huawei p20 pro.. Więc może do bardziej kwestia apki do przeglądania zdjęć, a nie telefonu/oprogramowania? ?

 

huawei p20 pro ma akurat tv out i mozna go poprzez usbc -hdmi adapter podpiac jak normalne urządzenie , do tego ma nawet huawei desktop do nawigowania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung, Sony i LG pozwalają nie tylko wysyłać obraz ale dzielić bibliotekę po wifi, działa to jak domowy NAS. Dodatkowo Galaxy S obsługują DEX. Chińczycy prędzej zaimplementują permanentne ubijanie takich usług niż bezawaryjnie działające systemowe funkcje tworzenia serwera plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1500 to brałbym Mi 9 SE, fajny mały poręczny telefon, szybki, świetnie wykonany, bardzo dobry aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...