Forum PCLab.pl: Jaka myszka do 300 zł ? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jaka myszka do 300 zł ? Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   mateuszplex 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 22 Wrzesień 2019 - 16:15

Witam, w mojej obecnej myszce Razer DeathAdder Chroma przestała działać rolka myszki i stąd moja decyzja o zmianie myszki i zastanawiam się nad Logitech G502 Hero albo SteelSeries Rival 600
Bardziej podoba mi się G502 i podobno rolka myszki jest bardzo dobrze zrobiona ale chciałem was zapytać, którą z nich byście polecali

#2 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 22 Wrzesień 2019 - 16:40

Powiem tak, grałem na wielu, wielu myszkach.. i żadna w mojej opinii nie ma podjazdu do Zowie FK1, trzy lata grania w cs na niej i nic się z nią nie dzieje, a jeśli się coś stanie to kupię ponownie zowie FK1.

Więc polecam -> Zowie FK1 żadne rivale itp. nie miały jak dla mnie do niej podjazdu.

#3 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 22 Wrzesień 2019 - 19:20

Zobacz postmateuszplex, o 22 Wrzesień 2019 - 17:15, napisał(a):

Witam, w mojej obecnej myszce Razer DeathAdder Chroma przestała działać rolka myszki i stąd moja decyzja o zmianie myszki i zastanawiam się nad Logitech G502 Hero albo SteelSeries Rival 600
Bardziej podoba mi się G502 i podobno rolka myszki jest bardzo dobrze zrobiona ale chciałem was zapytać, którą z nich byście polecali

rolka jest zrobiona swietne ale ma jedną wadę - nie ma gumy na wierzchu przez co w pewnych sytuacjach palec sie slizga po niej, slizga sie np wtedy gdy próbujesz delikatnie przekręcic kółko musnięciem palca.
To jedyna wada w moim odczuciu (czujnik hero jest fantastyczny, ergonomia myszki tez)

na ali express mozna kupic kółko do myszy logitech g903 które bedzie podobno pasować do tej myszki i ma gumę na wierzchu

tak wygląda myszka po zmianie kółka (obok kółko oryginalne)

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez Azakiel dnia: 22 Wrzesień 2019 - 19:46

#4 Użytkownik jest niedostępny   mateuszplex 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 16:41

Zobacz postAzakiel, o 22 Wrzesień 2019 - 19:20, napisał(a):

rolka jest zrobiona swietne ale ma jedną wadę - nie ma gumy na wierzchu przez co w pewnych sytuacjach palec sie slizga po niej, slizga sie np wtedy gdy próbujesz delikatnie przekręcic kółko musnięciem palca.
To jedyna wada w moim odczuciu (czujnik hero jest fantastyczny, ergonomia myszki tez)

na ali express mozna kupic kółko do myszy logitech g903 które bedzie podobno pasować do tej myszki i ma gumę na wierzchu

tak wygląda myszka po zmianie kółka (obok kółko oryginalne)

Dodaj obrazek

Czytałem, że ludzie mają czasami problem z naciskaniem kółka myszki, zamiast w dół ono idzie w bok, powiedz czy miałeś taki problem ?

#5 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 24 Wrzesień 2019 - 05:50

Zobacz postmateuszplex, o 23 Wrzesień 2019 - 17:41, napisał(a):

Czytałem, że ludzie mają czasami problem z naciskaniem kółka myszki, zamiast w dół ono idzie w bok, powiedz czy miałeś taki problem ?

ja nie mam tego problemu (może to coś co ujawnia się z czasem, a może zależne od tego jak ktoś naciska)

#6 Użytkownik jest niedostępny   vision00 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 24 Wrzesień 2019 - 09:37

Zowie FK1 to świetna myszka, ale nie ma co demonizować rivali- szczególnie tych wyższych modeli :) jakiś czas temu pojawiły się też myszki glorious o i zbierają niezłe opinie https://www.x-kom.pl...atte-black.html

#7 Użytkownik jest niedostępny   mateuszplex 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 01 Październik 2019 - 18:41

Zobacz postAzakiel, o 24 Wrzesień 2019 - 05:50, napisał(a):

ja nie mam tego problemu (może to coś co ujawnia się z czasem, a może zależne od tego jak ktoś naciska)

Zdecydowałem na G502 Hero zobaczymy jaka będzie :D Dzięki !

Strona 1 z 1