Skocz do zawartości
Kto pyta nie błądzi

[S] Covidowa wyprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

[EDIT]

Ktopytający wątek sprzedażowy, będzie aktualizowany od czasu do czasu..

Odbiór osobisty w Warszawie, Ursus, czasami w Mielcu.

 

AKTUALNE:

 

- Adapter symulatora RC - uniwersalny - pasuje do większości symulatorów i aparatur. Oczywiście, trzeba mieć oryginalną kopię samego oprogramowania... piracenie jest be! - 100zł

- Kingstone HyperX Fury, DDR4, 1x8 GB, 2666MHz, CL15 (HX426C15FB/8). Wieczysta gwarancja Kingstone. Ta kość jest bardziej skierowana do osób które już mają identyczny model i chcą rozbudować o dodatkowe 8gb - tych kości nie ma już w sprzedaży - 150zł

 

proszę o kontakt wyłącznie poprzez PM

Wysyłka przez paczkomat / kurierem. Wszystko co sprzedaję jest w 100% sprawne, jeżeli są jakieś problemy z czymkolwiek, wszystko będzie zawarte w opisie - proszę o nie spamowanie durnymi pytaniami czy sprzęt działa. Oczywiście, że działa, inaczej zostałby wywalony.

 

Zdjęcia

klik

 

<EDIT>

SPRZEDANE:

Do sprzedania mam tablet Lenovo A8 50F w wersji 16gb. Dorzucam etui i folię na ekran (jedno i drugie podniszczone, ale sam tablet jak nówka). Co do ceny, myślę, że ok 80zł przesyłką PP albo 70zł przy odbiorze osobistym - Warszawa (Dworzec Zachodni lub Ursus), ale jestem otwarty na propozycje.

Testy: Klik

2 dyski HDD 3.5" 500gb -zmienione na SSD w laptopach. Nie mam zrzutów z HDTune, ale jak już się ktoś zdecyduje i będę je formatował, mogę puścić jakiś test. 60zł za obydwa.

- Xiaomi Mi (Redmi) 3s 32gb/3gb RAM- jak nówka (na zdj. to folia jest pęknięta, nie sam wyświetlacz) - 150zł

Części z starego komputera (raczej chcę sprzedać wszystko razem) - 150zł

- x800GTO 250mb

- 2x 512mb ramu

- Athlon AXDA2600DKV4D

- Mobo M7A760

- Zasilacz Modecom Feel III 500W

- Jakiś gówniany cooler CPU Tacens

- Jakaś biedna buda z ścianką z plexi

Edytowane przez Kto pyta nie błądzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...