Skocz do zawartości
Atriks

Karta sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Mógłbym was poprosić o wycenę tego oto sprzętu?

Kupiłem rok temu za 220 ziko a obecnie google pokazuje mi ~~100.

Czy ja coś źle patrze spisując model czy faktycznie karta zaliczyła tak srogi downgrade?

70378945_400015014226563_5546456723797049344_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnp9ofWLUWVQdaPLSbZZoCjH8TD8lAqF5gSX7xwrr88miKHT36vXCb-ZfUuKkntXz8&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=49cb9ccf2f8c71603f70a99fca300a12&oe=5DFC2CA5

Edytowane przez Atriks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patrząc na wykresy Ceneo w ostatnich miesiącach nawet podrożała, bo jeszcze w maju za 60 pln można było kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co sprzedawać ? Zawsze się przyda.Ja od kilku lat lecę po wifi na stacjonarne, bo dekoder z wifi łatwiej ukryć w szafce pod tv.

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem zdziwienia, technologia nie trzyma ceny, wszystko idzie do przodu. Sam nie raz zostawiałem a to ram, a to procesor czy płytę główną, i się potem kurzy, i przesyłka więcej wyjdzie niż to warte.

A to jeszcze model z jedną anteną, więc MIMO nie ma. Szczerze? już rok temu 220 za ten sprzęt to moim zdaniem drogo - w tej cenie dostałbyś i access pointa, który owszem, większy, ale docelowo zadziała jak karta (ap client), a może potem zmienić zastosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem zdziwienia, technologia nie trzyma ceny, wszystko idzie do przodu
Zgadza się, 4 lata temu za 83 zł, staniała jak szalona: https://cenowarka.pl/tp-link-ac600-high-wsp-czynnik-odbicia-dualta-ma-3dbi-bia-y-archer-t2uh-a1155114.html

 

Autor to chyba troll. Ta karta była 1,5 roku temu za 80 zł w słynnym teście kart sieciowych: https://pclab.pl/art77108-20.html. Nie było szans by ją kupić za 220 zł, wątpię by ktoś miał ją drożej niż 119.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...