Skocz do zawartości
Dingir

Corsair Crystal 570X RGB MIRROR

Rekomendowane odpowiedzi

witam! piszę z pytaniem i prośbą, ponieważ kumplowi składam kompa za 12k i spodobała mu się ta obudowa. no i nie wygląda źle, jednak fabrycznie nie ma wentyla z tyłu zainstalowanego. no i spoko, ale czytałem, że aby RGB obsługiwało razem z wentylatorami z przodu to musi on byc kompatybilny (ten z tyłu z tymi z przodu). myslalem, zeby najlepiej dorzucic jednego fana od corsaira, ale też nie wiem którego, który to będzie kompatybilny i najlepszy. jakieś pomysły? :hmm:

 

tak w ogóle jak ta obudowa się sprawuje, ktoś ją miał? wygląda przecudnie, to wiem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W budzie masz HUB pod podłączenie 6 wentylatorów, które mają taką wtyczkę do oświetlenia (wtyczka DuPont MX2.54 4-pin - robiłem kable pod to oświetlenie). Pasują tylko i wyłącznie wentylatory Corsair z takimi wtyczkami czyli serie ML PRO RGB, LL RGB, SP RGB, HD RGB. Najlepsze jeśli chodzi o osiągi są bezsprzecznie ML PRO.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dokupić takiego samego jak z przodu - Corsair SP120 RGB i wpiąć w kontroler który już jest w obudowie, ale przydał by się jeszcze 1 na górę.

Obudowa ogólnie spoko, ale akwarium i mocny sprzęt może się już trochę grzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za opinię, zrobie research o tych wentylatorach. ml pro będzie się bardzo różnić od sp120 pod oświetleniem? może sory za głupie pytania, ale to nie jest moja najmocniejsza strona... chodzi aby to ładnie grało ze sobą wszystko.

 

ogólnie zestaw wygląda tak>

z8r8ozlpporc.jpg

tylko buda zmieniona na corsaira, aio na h115 plat i karta na gainwarda, bo nie bylo msi.

 

w takim razie pomyślimy o wencie na topie i z tyłu

Edytowane przez Dingir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP 120 i ML Pro RGB mają podobny typ podświetlenia, ale mała różnica będzie widoczna. Skoro tam na froncie i tak siedzą SP, to możesz wziąć dodatkowe SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...