Skocz do zawartości
maju09098

Awaria po reinstalacji win 10

Rekomendowane odpowiedzi

Po reinstalacji nie wykrywa mi dotyku w notebook i nie dziala slot kart pamieci. Przedtem wszystko dzialalo. W menedżer urzadzen brak jakichkolwiek wykrzyknikow, ale zauwazylem ze brakuje w urzadzeniach hid wlasnie dotyku. Macie moze jakies pomysly co nie tak? Czy moze win musi byc dedykowany pod dotyk? Lenovo ideapad mix 300-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zrób jeszcze raz UV, ale na rozgrzanej karcie. Właśnie dzisiaj tak zrobiłem i widzę całkiem pozytywne odczyty. Czyli uruchamiasz jakiś program do obciążenia karty np. CpasViewer i bench Fury Cube w natywnym 600/600 i rozgrzewasz kartę do osiągnięcia stabilnej maxymalnej temperatury. Teraz przywołujesz krzywą UV i ustawiasz dla próby np. 2700mhz/0.950V,  zatwierdzasz i zapisujesz profil. Teraz wychładzasz kartę do powiedzmy 35stC i uruchamiasz obciążenie. W czasie obciążenia monitorujesz taktowanie i napięcie. Taktowanie 2700mhz powinno się utrzymywać, aż do osiągnięcia jakiegoś progu temperaturowego i od tego progu podnieść się o 15mhz i utrzymywać, aż do osiągnięcia maxymalnej temperatury karty. Spróbuj, u mnie to działa, co prawda na Ampere, ale spróbuj. Capsviewer: https://www.geeks3d.com/20240212/gpu-caps-viewer-1-63-released/
    • A jak to jest z utrata ogolna jasnosci z biegiem czasu? Ile taki panel traci nitow po 1 roku lub 2 latach? Moj s10+ stary ma 5 lat i jak przyloze go do s23u to bialy w nim jest zolty.... 
    • Zapomniałem dodać, że Pavilion Plus nie ma metalowej obudowy, dopiero ZenBook ma. Jest jeszcze Vivobook Flip z funkcją dotykowego ekranu oled odwracanego na drugą stronę.  Mniejszy ultrabook 13-14 będzie lżejszy niż laptop do gier 15-17. Procesory AMD ryzen były kiedyś dawane ze względu na niższą cenę danego modelu z tym procesorem, natomiast na obecną chwilę całkiem dobrze sobie radzą. W cenie Pavilion Plus na intelu otrzymasz metalowego zenboka 14 UM3402YA R5-7530U/16GB/512/Win11 OLED 90Hz z Ryzenem 5, który będzie nieznacznie tylko różnił się od Intela przy codziennym użytku. W dodatku jest procesorem u niskonapięciowym, to dłużej można go używać na jednym ładowaniu baterii. Tak ogólnie wszystkie propozycje z tematu są ok. https://versus.com/en/amd-ryzen-5-7535hs-vs-intel-core-i5-12450h porównanie bardziej wyrównane procesorów h. 
    • Ciekawostka: po ponownym wejściu do gry, skrzynie są ponownie do otwarcia Wszędzie potrzebne są klucze, w wiele miejsc nie da się wejść, więc utknąłem
    • Jak maly jak na 100% masz ledwo 100 nitów?   Cytat z rtings The firmware update allows small highlights to get extremely bright, but there's an aggressive ABL that causes large highlights to be very dim, and the changes in brightness can be noticeable even while gaming. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...