Skocz do zawartości
adrian339

i5 3470 niedomaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Składam sobie taki komputerek " odzysku " bo miałem kilka części. Odpaliłem cinebencha 15 i cinebencha 20 żeby przetestować starą i5 3470 :cool: . Zadziwił mnie wynik na poziomie 100p, gdzie te procesory osiągają do 400p - 500p

Jak myślicie o co może chodzić ? Bios resetowałem. Procesor ma 3.6ghz w turbo, na OCCT jego zegray stoją na 3.4ghz. Może to płyta ? syf na H61 ale miałem tych płyt parę i dają radę z tymi i5

Może ktoś będzie wiedział o co chodzi , góry dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Procki mają wynik na tych benchmarkach ok 500p i tyle zazwyczaj miały jak testowałem. Ten ma 100p a benchmark robi sie z 5 min

:lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej wątpię, co ma system do tego ? :hmm:

Zjada wydajność procka? Jakieś łatki w tle lecą? Indeksowanie? Powodów może być 5 mln, dopóki ich nie wyeliminujesz. Zasadniczo jeżeli procek dostaje swoje papu z sekcji i normalnie boostuje to nie powinno być nic sprzętowego. Ergo, sprawdź system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, serio system :o Dzięki ! :D Podpiąłem teraz drugi dysk z Windowsem i wszystko okej, prawie 500p ale to dziwne, bo system jest świeży bardzo i pusty.

Edytowane przez adrian339

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nieświeży jednak :D dziwisz się, Windows potrafi sam siebie zabić dzień po aktualizacji. To, lub masz kiepski dysk i procek męczy nawet proste operacje w tle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...