Skocz do zawartości
Aeromiś

Myszka wieloprzyciskowa

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam myszki dla siebie, a mam dość specyficzny gust. Sensor to dla mnie sprawa zupełnie poboczna. Dla mnie myszka ma mieć możliwość zmiany DPI co 100 (lub mniej), dwa przyciski na kciuk i dwa na lewo od lewego przycisku myszki (to rzadkie, ale to dla mnie priorytet, nie chcę słyszeć o innych myszkach). Inne przyciski mile widziane, ale to nie wymóg, chodzi o cenę. Oczywiście makra w sterowniku wymagane. Do tej pory używałem Ergo Laser 555 http://www.goods.bg/img/240409115142Ergo555Laser1.jpg (dwa prawe przyciski nieaktywne dla programowania, bo służyły tylko do zmiany dpi w real time, takich myszek kiedyś kupiłem 5, dziś się już ich nie kupi). Mychol nie musi już mieć tych dwóch prawych przycisków, po prostu te 4+ dodatkowe (umieszczone w opisywanym miejscu) i zmianę DPI co 100. Kółko góra/dół jako przycisk programowalny definitywnie odliczam, to mają być przyciski ergonomiczne, do użytku natychmiastowego, tak samo jak i przyciski nad/pod kółkiem. Oczywiście są mile widziane, ale tylko jako bonus, a nie minimum którego szukam. Rękę mam dużą, wcięcie/oparcie na kciuk jest bardzo pomocne. Proszę o pomoc, im taniej tym lepiej.

Ps. Czy warto kupować mysz z allegro ze statusem "powystawowe", jakieś doświadczenia?

Edytowane przez Aeromiś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wylicytowałem za 120 cebulionów na allegro nówkę Logitecha G502 HERO i jestem bardzo zadowolony, a jesli chodzi o powystawowe to jest to loteria, jeden trafi dobrze inny zostanie oszukany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem identyczny problem. Z takimi wymaganiami będzie ciężko. Te geniusy były dobre pod tym względem. Teraz coś podobnego to chyba jedynie Roccat Tyon. No, może jeszcze logitech g300. Z tym, że to dość drobna mysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem identyczny problem. Z takimi wymaganiami będzie ciężko. Te geniusy były dobre pod tym względem. Teraz coś podobnego to chyba jedynie Roccat Tyon. No, może jeszcze logitech g300. Z tym, że to dość drobna mysz.

 

z tego co zrozumiałem to kolega szuka innej myszy niz to co proponujesz

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azakiel

Właśnie drugą godzinkę używam Logitech G502 Proteus Spectrum. Czary mary i serio jestem bardzo zadowolony, choć szkoda że ma mało wbudowanej pamięci i co ciekawsze funkcje dostępne są tylko poprzez lokalny profil (na przyklad dwuklik - no z tym to przesadzili!). Jak się przez chyba 11 lat używa 5 takich samych sztuk mychola to potem człowiek jest jak kaleka. Wcześniej jakieś 5 godzin w necie szukałem a Ty mi podsunąłeś coś bliskiego perfekcji. Kupilem używaną na próbę i kto wie czy niedługo nie kupie 5 kolejnych, już nówek. Bardzo serdecznie dziękuję.

 

@vision00

Taki prosty układ to nie jest problem, bo można wybierać, przebierać.

 

@Bitrate

Widziałem w necie Roccat Tyon, nie udało mi się jednak jej przetestować, sprawdzić możliwości oprogramowania. Odrzucała mnie cena i raczej brak możliwości kupienia używanej od super sprzedawcy, bo nie trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...