Skocz do zawartości
kamilosx77

Win 7 problem z aktualizacją

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odpaliłem dzisiaj komputer i zaczęło mi pobierać jakieś aktualizacje po czym wyswietlilo mi sie "Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows Wycyfywanie zmian. I mam tak od godziny wyłączyłem komputer po tem go na nowo odpalilem i nic dalej to samo da sie to jakos naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz mocno zapełniony dysk HDD, to jest to normalne. Instalacje i wycofywanie zmian to zabawa na wiele godzin. Jeśli siłowo przerwałeś proces aktualizacji, mogłeś popsuć system. Jeśli wyłączyłeś normalnym wyłączaniem, trzeba mu dać po prostu czas.

 

W7 to niestety już antyk. Najlepiej przenieść się na wyższą wersję systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie aktualizowal to nie wylaczylem dopiero jak sie ten blad odpalil to wylaczylem poprzez przytrzymanie przycisku, system pobrany wczoraj wraz z formatem dysku

 

Czyli po.jakims czasie to zgasnie? Jak wylacze automatyczne aktualizacje to unikne ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czego nie zainstalujesz jak człowiek WIn10? Bo na internetach piszą że zły? Aktualizacje tez nie są po to by je wyłączać, wręcz przeciwnie, po to by usprawnić działanie systemu (choć jak ze wszystkim mogą zdarzać się kłopoty/ awarie ale jak na razie to właśnie chwalony Win7 je spowodował :E)

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odpaliłem dzisiaj komputer i zaczęło mi pobierać jakieś aktualizacje po czym wyswietlilo mi sie "Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows Wycyfywanie zmian. I mam tak od godziny wyłączyłem komputer po tem go na nowo odpalilem i nic dalej to samo da sie to jakos naprawić?

Zobacz w podglądzie aktualizacji, które konkretnie nie zostały zainstalowane, po numerach sprawdzisz w sieci co może być powodem. Ja np. nie mogłem zainstalować żadnych aktualizacji po instalacji spolszczonej wersji W7, pomogło narzędzie wufuc. Później jak zmodernizowałem sprzęt pod Ryzena, pokazywał mi się komunikat o nieobsługiwanym CPU - pomógł patch i pobieram aktualizacje bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam opini o Windowsie 10 w internecie po prostu nie podoba mi się ten system i wgl dlatego nie chcę go mieć, wolę starego dobrego windowsa 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę starego dobrego windowsa 7.

Który jak widać tez potrafi sprawiać problemy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Autor przeinstalował system z powodu niedziałającego internetu Mój link, który to problem pewnie dałoby się rozwiązać bez reinstalacji systemu. A teraz trzeba kombinować z aktualizacjami albo wyłączyć całkowicie Windows Update jeśli system się załaduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z systemem jest tak już od dawna,jak zainstalowałeś czysty system to WU znalazło milion aktualizacji,wtedy trzeba zaznaczać po np. 10 i aktualizować a pewnie by się udało,tak to szanse są marne na bezproblemową aktualizację...inny sposób to ściągnięcie systemu już z aktualizacjami i problemu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...