Skocz do zawartości
Kornelix

Mi 9T pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, użytkuje Mi 9t pro od miesiąca i jestem bardzo zadowolony, telefon rakieta. Gry bardzo płynnie działają, net śmiga szybciej niż na laptopie, sam wygląd też bardzo przypadł mi do gustu, ale co z tego skoro jest w kondomie :D Ale jednak parę niedociągnięć znalazłem, pierwsza taka, że jak chce szybko wysłać parę wiadomości do jednej osoby, to czasami zdarza mu się długo mielić zanim wyśle kolejną. I kolejna, która dla mnie jest istotna to wysyłanie sms do kilku osób. Nie wiem czy to jest teraz na porządku dziennym czy to przez ten system, ale jak chce wysłać smsa do kilku osób, to wysyła je w postaci MMS. Nie chce tego, po pierwsze dlatego, że mam jeszcze znajomych co nowe technologie mają w czterech literach i na zwykłych telefonach nie odczytują mms, a po drugie zauważyłem, że jak nie mam włączonego neta w telefonie, to nie mogłem ich wysłać. Generalnie jaki by nie był powód, wolałbym aby sms grupowy szedł w formie smsa, da się to zmienić w ustawieniach czy trzeba jakąś aplikację ściągać czy nie da się nic z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...