Skocz do zawartości
kondziu07

Karta dźwiękowa po Xonarze DX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moja karta dźwiękowa przestała współpracować. Co polecacie po Asus Xonar DX? Dźwięk z karty jak najbardziej mi odpowiadał. Głównie słucham muzyki na słuchawkach Hyperx Cloud.

Kwota raczej nie gra roli. Ale raczej nie chce przekroczyć 500zl. Coraz rzadziej używam PC-ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po DX'ie kupiłem Prodigy Cube, różnica była spora, a da się kupić coś lepszego do 5 stówek. Teraz popularny jest chociażby FX Audio DAC X6/X7 (tanie na aliexpress, u nas nieco droższe) czy Creative AE5 z wewnętrznych

Edytowane przez TrueFaith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie te popularne ostatnio FX Audio DAC X6, jak ktoś chce opinii na szybko to coś naskrobie w paru zdaniach.

Zależy czy musi być zewnętrzny DAC bo i te wewnętrzne do kompa grają dobrze a są dużo tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja karta dźwiękowa przestała współpracować. Co polecacie po Asus Xonar DX? Dźwięk z karty jak najbardziej mi odpowiadał. Głównie słucham muzyki na słuchawkach Hyperx Cloud.

Kwota raczej nie gra roli. Ale raczej nie chce przekroczyć 500zl. Coraz rzadziej używam PC-ta.

Ja miałem xonara dx od premiery :-) Zamieniłem ją na kartę z sygnatury. Szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...