Skocz do zawartości
ekolog

Jaki Dysk do Samsunga RC720

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zamierzam trochę odnowić swojego starego bądź co bądź Samsung rc720

 

Laptop służy mi tylko i wyłącznie do oglądania filmów i internetu. Mój dysk ma już przepracowane milion godzin i trzeba postawić system od nowa bo laptop odpala się 2 minuty i zanim cokolwiek można zrobić mija kolejne minuty.

 

Więc tak potrzebuje 1tb dysk minimum. Mam 3 możliwości :

 

Zostawić stary WD 750GB i dołożyć SSD 256 GB SSD. Przy czym talerzowy poszedłby w miejsce CD romu a SSD w miejsce dysku

 

Kupić hybrydowy 1 tb albo talerzowy ale jakiś dobry szybki ( Byle nie głośny) teraz mam Western Digital WD7500BPVX-00FA7T0 750GB i jest cichy.

 

Może talerzowy 7200 i z dużą pamięcią podręczną. Ehhh sam nie wiem

 

 

Kupić 1tb SSD coś do 450 zł powiedzmy goodram

 

 

Pytanie co jest najlepszym wyjściem. Laptop jeszcze ma mi posłużyć 2 lata zanim ostatecznie go wymienię.

 

 

Chciałbym, żeby sprzęt odpalał się w miarę szybko. W tej chwili jak pisałem od momentu wciśnicia przycisku do włączenia się przeglądarki chorome 5 minut skandal :)

 

Dziękuje za podpowiedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz SSD - nawet 128 GB, to ogromny kop do wydajności, a twój złom to chyba rok 2011 więc to już krytycznie. Zaś obecne HDD wsadzisz do obudowy i jako zewnętrzny (być może da się go też wsadzić zamiast DVD, ale może chcesz DVD zachować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...