Skocz do zawartości
Barn

Dobra przeglądarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Czy może ktoś polecić jakąś dobrą na daną chwilę przeglądarkę internetową? Chodzi o alternatywę Firefoxa, Chrome, Opery. Ważne jest to, aby miała ciągły dostęp do aktualizacji oraz stabilność jej działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi - duchowy spadkobierca starej Opery, stworzona przez jednego z twórców Opery. Szerkie możliwości konfiguracji. Wersja 64bit. Grupowanie kart w stosy (oszczędza miejsce na pasku kart), notatki. Oparta na Chromium, więc strony działają jak trzeba. Aktualizaje średnio co tydzień - mówię testowych kompilacjach Snapshot.

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przedmówca - Vivaldi. Jeszcze jakiś rok, półtora roku temu bym pewnie polecał Irona, ale to się zrobiło jakieś nieporozumienie. W tym momencie Vivaldi bije Irona prawie we wszystkim. Szczególnie łatwy dostęp do historii, zakładek, ściągniętych plików na mnie robi wrażenie.

Minusem jest niemożność dodawania wyjątków dla cookies, ale warto dać jej szansę.

Ja przez dłuższy czas używałem równolegle i równocześnie Irona i Vivaldi (jak się ma po kilkadziesiąt kart otwartych w przeglądarce, to warto sobie uruchomić drugą ;) ) ale od długiego czasu używam tylko Vivaldi. Np na tym komputerze mam tylko Vivaldi zainstalowaną.

A przy okazji - na androida polecam Via Browser :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie/jak w Vivaldi ściagać dodatki/rozszerzenia/pluginy? Gdy wchodzę w "rozszerzenia" to mi żadnych nie wyświetla ani nie wyszukuje. Jest tylko jakieś rozszerzenei antywirusowe od Kapersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w rozszerzenia i z lewej na gorze jest hamburger menu - takie trzy paski. klikasz i na dole jest open chrome web store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ten Vivaldi to w sumie kolejna wariacja Chrome'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli szukasz przeglądarki która nie bazuje na Chromium, to możesz przetestować:

 

1. Lunascape z silnikami Trident (Internet Explorer), Gecko (Firefox) i Webkit (Safari).

2. Maxthon oparty na Trident lub Webkit.

3. Otter Browser z QtWebKit.

4. QupZilla z WebKit.

5. SlimBrowser - silnik Trident.

6. Avant Browser Ultimate z silnikami Gecko oraz Trident.

7. Cyberfox silnik Mozilli.

8. Waterfox silnik Mozilli.

9. Edge wbudowana w Windowsa 10 (EdgeHTML - fork silnika Trident).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...