Skocz do zawartości
Panrzuuf

Htc U12 + problem z baterią

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon gdy leży bezczynny zużywa 3-4% baterii na godzinę. Dzisiaj przez noc spadło 30% baterii. Z tego co widzę ustawieniach baterii to najwięcej zużywa tryb gotowości w sieci komórkowej bo aż 63%. Przywróciłem ustawienia fabryczne telefonu ale nic to nie pomogło. Raz z ciekawości na noc włączyłem tryb samolotowy i spadło tylko 3% baterii. Czy da się jakoś wyeliminować ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja androida? Pie sprawia problemy, na Oreo nie spotkałem się z takimi informacjami a jeśli już, to było ich na tyle mało, że nie kojarzę ich. A dużo czytałem i nim.

A HTC i u12+ to moje Marzenie, że się tak wyrażę, jeśli chodzi o telefon. Miałem u11 jakby ktoś się pytał skąd moja sympatia do marki.

Możesz zadzwonić do HTC bezpośrednio na ich wsparcie. Możliwe, że każą ci wysłać na ich koszt telefon do diagnozy.

Jeśli chodzi o wsparcie producenta jest bdb. A mam z tym doświadczenie. Pół roku dichodzilem się z euroagd, jak włączyłem w to HTC oddali mi kasę.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć do 8. Pobierz właściwą kompilacje ze strony HTC, wrzuć na telefon luzem, tzn jak podepniesz do kompa to wrzucasz nie do jakiegoś folderu, ale jakby na dysk. I aktualizujesz.

Jeśli się nie da, skontaktuj się z pomocą HTC to Ci pomogą.

Zwróć uwagę na nazwę kompilacji, aby była zgodna z Twoją. Chyba WW się zaczyna ale już nie pamiętam.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...