Skocz do zawartości
KUBATRIX

Allegro Smart Week Przekręt ?

Allegro Smart Week  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz Smart Week ?

    • Super promocje
    • Super oszustwo
    • Udało mi się coś kupić
    • Nie udało mi się nic kupić
    • Mam kasę i nie korzystam z takich okazji
    • A po co ta ankieta ?
    • Napiszę w poście
    • Panie idź Pan w ....


Rekomendowane odpowiedzi

Udało się Wam coś kupić za pomocą komputera w Allegro SMART WEEK :question::lol2:

Jedna sekunda i już 500 przedmiotów wyprzedane. Dla kogo jest ta promocja dla botów czy ludzi ? :hmm: Przed chwilą 500 alkomatów w ciągu 1 sekundy wyprzedane, za kilka godzin będzie konsola XBOX One za 599zł oraz konsola PS4 za 699zł. Dyskryminacja większości polaków którzy z oferty nie skorzystają bo nie posiadają komórek z botami :lol2: Powinni zamiast kup teraz wystawić licytacje od 1zł wtedy każdy by miał szansę zakupić :thumbup:

Edytowane przez KUBATRIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie widzę że 30% rzeczy nie da się kupić bez posiadania "SMART WEEK"

 

wymyślili sobie "niedzielę handlową" po swojemu, jak zapłacisz to handlujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie widzę że 30% rzeczy nie da się kupić bez posiadania "SMART WEEK"

 

wymyślili sobie "niedzielę handlową" po swojemu, jak zapłacisz to handlujesz

 

 

Ogólnie do brania udziału a akcji wymagany jest "allegro smart" - i tutaj nie jest to zła opcja, nawet jak olewasz takie okazje to można mieć darmową wysyłkę przy zakupie za ponad 40zł na wybranych aukcjach.

Ogarniając cenę allegro smart i zakupy powiedzmy 8x do roku chyba i tak się nawet opłaca - wszelakie okazje i inne takie to tylko bonus jeśli uda się coś wyrwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te promocje są skierowany głównie po to aby więcej osób wykupiło pakiet Allegro Smart z czego allegro ma zyski. To nie są promocje dla tych którzy mają smarta od kilku miesięcy bo można dzisiaj wykupić allegro smart i od razu brać udział w tych promocjach. Trochę to głupie. To tak samo jak promocje dla nowych klientów w Orange lub NC plus. Nowi klienci mają lepsze promocje niż stali użytkownicy. Ten smart week tez powinien być dla użytkowników z minimum 1 miesięcznym stażem wtedy nie było by konkurencji taka jak jest teraz. Część ludzi wykupili teraz smarta tylko na miesiąc aby po zakupie promocyjnych przedmiotów z niego zrezygnować. Już na allegro i na OLX pojawiają się te same przedmioty 10-30% droższe od Januszów biznesu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Ventusami 2060 to konkretni Janusze :D. Kupili za 1279, a wystawiają za 1400(do tego prowizja)... robić coś takiego dla niecałych 100zł zarobku? Jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola Xbox zrobiłem odśwież i wywaliło komunikat Wybrana liczba przedmiotów jest niedostępna. Oszustwo cały ten Allegro Sh%t Week :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wkurzające to bardzo i ma negatywny wpływ na opinię Allegro. Wg mnie powinno być tak: jest limit np. 500 sztuk, jednak promocja nie będzie trwała krócej niż 20 sekund, dzięki czemu Ci, którym najbardziej zależy i odświeżają stronę co sekundę, będą mieli szansę na zakup. Bo inaczej co to za promo, jak robisz to jak najszybciej umiesz a i tak potem Ci pisze, że oferta wyprzedana - tylko frustracja i strata czasu i nic dziwnego, że po czymś takim czujesz się oszukany bo robiłeś wszystko tak, żeby zdążyć i poświeciłeś często na to dużo czasu. A w sklepach też powinno być tak, że jak nie ma towaru w promocji który Cię interesuje, to dostajesz np. jakiś kupon, dzięki któremu możesz kupić dany produkt kilka dni później, jak będzie nowa dostawa, oczywiście po tej promocyjnej cenie, ponieważ wtedy przyszedłeś do sklepu. Mnie najbardziej wkurza to, że na plakatach mają promocje, przed wejściem również a w sklepie już nie ma towaru. Za coś takiego powinny kary, bo to jest oszukiwanie klientów, którzy się zastanawiają, czy wejść do sklepu. Oczywiście sklepy będą się broniły, że przecież małym druczkiem było napisane że "lub do wyprzedania towaru", jednak jak już nie ma towaru to sami powinni o tym informować przed sklepem lub nawet na internecie informować o aktualnej dostępności by klient np. nie jechał niepotrzebnie do sklepu po jakiś produkt, którego nie ma i nie generował mu kosztów. Czasami się zastanawiam, czy by sobie nie zamówić naklejki "wyprzedane" i naklejać je na grafikach produktów przed sklepami, które już nie mają danego towaru.

Edytowane przez maybach91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sklepach też powinno być tak, że jak nie ma towaru w promocji który Cię interesuje, to dostajesz np. jakiś kupon, dzięki któremu możesz kupić dany produkt kilka dni później, jak będzie nowa dostawa, oczywiście po tej promocyjnej cenie, ponieważ wtedy przyszedłeś do sklepu.

Idea każdej promocji jest taka, że jest ograniczona ilościowo i czasowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea każdej promocji jest taka, że jest ograniczona ilościowo i czasowo.

Ja wiem jaka jest idea, ale jak w połowie pierwszego dnia już nie ma towaru a miał być w promocji przez 3-4 dni to to jest celowe zaniżanie dostaw i powinno być traktowane jako wprowadzanie klienta w błąd. Bo o ile nie można oczekiwać, że towar będzie dostępny wieczorem ostatniego dnia promocji o tyle pierwszego dnia popołudniu czy drugiego rano powinna być to oczywistość. A jeżeli nie mają tyle towaru i chcą faktycznie sprzedać ograniczoną ilość towaru, to mając odpowiednie statystyki niech napiszą przy danej promocji, że jest ważna tylko jeden dzień. Ja tutaj krytykuję tylko sytuacje, w których sklepy "pomyliły" się o przeszło 100% co do dostępności towaru i trwania promocji, bo powyżej tego poziomu wspomagając się statystykami nie możliwe jest to, żeby byli zaskoczeni popytem i szybką sprzedażą całego towaru w danym sklepie tylko jest to celowym zagraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było cały net wie o tej promocji. Co to jest 995 sztuk. Oczekujących pewnie dziesiątki tysięcy :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co kupili Xboxa powinni być blokowani aby nie mogli kupić ponownie drugiej konsoli. A najlepiej to powinna być taka promocja że z ofert można skorzystać tylko jeden raz. To by był najlepsze.

Edytowane przez KUBATRIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsola Xbox zrobiłem odśwież i wywaliło komunikat Wybrana liczba przedmiotów jest niedostępna.
Tu masz kto to kupił: https://allegronauta.pl/oferta/8475186103. Pisałem już w innym temacie, że Allegro współpracuje z przestępcami i jak to obejść. Pytanie nowe brzmi czy te boty nie są wprost z Allegro.

 

Usunięcie oszustów jest proste, bo na pewno nie mają 500 kart kredytowych na różne dane i 500 adresów. Wystarczy zapis w regulaminie, że wolno kupić dowolną ilość sztuk, ale tylko jedną w promocyjnej cenie (są takie promo). Więc oszust kupi 500 konsol, a tylko jedną za 599, reszta po 1249 (czyli wyślą mu ok. 240 konsol - nie chce mi się liczyć). Wtedy oszust pewnie zrobi zwrot, ale sprzedawca nie zgodzi się na zwrot 239 sztuk (ma prawo, zwykle się godzą, bo lepiej 1 niż 5), a pieniądze zwróci po długim czasie.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczekujących pewnie dziesiątki tysięcy :E

Na pewno z kilka tysięcy UE.

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dało radę kupić. Sam nie kupowałem, ale jak kliknąłem odśwież w godzinie zero to było jeszcze 94 dostępne. Kto szybko klikną kupił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem równo w sekundę i to zdjęcie mi się pojawiało.

A niech was allegro taliby rozstrzelają nie żal mi was w ogóle.

Oszustwo oszustwo oszustwo cały ten SMART Sh.T

 

d216221bbd8c2110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dało radę kupić. Sam nie kupowałem, ale jak kliknąłem odśwież w godzinie zero to było jeszcze 94 dostępne. Kto szybko klikną kupił :E

 

Ja kliknąłem na kup teraz i wywaliło błąd serwera - po odświeżeniu już konsol nie było... cóż widać tylko pc mi pisany jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć szybkiego neta.

Jak pisze błąd serwera to raczej nie problem neta u użytkownika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było oczywiste że trzeba kupować przez apke żeby cokolwiek udało sie kupic .... Tam szybciej wchodzi rezerwacja, bo nie wystarczy mieć w koszyku.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy przez apke kupili kilka przedmiotów i zarobili na smart week kilka stówek. Widać można trzeba sie przygotować na kolejny smart week u oszustów z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak was dupka pieczę że się nie udało kupić, to możecie podpierdzielić do urzędu skarbowego, bo na 99% ci prywatni janusze nie będą płacić dochodowego w PIT ;)

 

Sprzedaż prywatna bez podatku może odbyć się dopiero po pół roku od kupna towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...