Skocz do zawartości
vvyczesany

Słuchawki z izolacją do 1400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam słuchawek do pracy, w pierwszej kolejności zależy mi na dobrej izolacji od otoczenia, w drugiej na wygodzie i jakości wykonania, a w trzeciej na jakości dźwięku. Do tej pory najlepsze wrażenie pod kątem izolacji zrobiły na mnie: Sony WH-1000XM3, Bose QC35 II i Bowers & Wilkins PX, przy czym B&W cisną niemiłosiernie, a Sony powodują nieprzyjemne uczucie zmiany ciśnienia (wiem, że jest to związane ze szczelnością niezbędną do izolacji), nie pamiętam jak Bose się zachowywały w tej kwestii.

ATH-ANC700BT - bardzo wygodne, ale szumią na BT na tyle mocno, że mnie to irytuje, a ATH-MSR7BT w zasadzie nie izolują od otoczenia. Zastanawiają mnie jeszcze AKG N60NC w wersji kablowej z uwagi na cenę.

 

Najczęściej będę słuchał muzyki typu rock/pop/metal z tidala lub spotify.

 

Będę wdzięczny za wszystkie propozycje.

Edytowane przez vvyczesany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś czy szukasz nausznych czy wokółusznych, ale te modele które wymieniłeś to bardziej nauszne niż wokółuszne. Moim skromnym zdaniem wiekszosc modeli nausznych z racji swojej budowy i rozmiaru nie da ci dobrej izolacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze w tej cenie polecam coś z Bang & Olufsen. Aktualnie H9i są w ciekawej promocji. Moim skromnym zdaniem nie ma lepiej grającego sprzętu niż Beoplay w tej cenie. Polecam przejść się do salonu Denon i samemu się przekonać..

 

Ja się zakochałem w swoich H4. Kolega który był za tym że słuchawki to tylko z DAC+V-moda lub inne wynalazki milion kabli. Posłuchał, pomyślał kupił H8i które graja także perfekcyjnie. Teraz całkiem serio za te pieniądze nie kupuj "marketowego" plastiku z pseudo skórką które będą grać jak te za 300-700-1200zł wszystkie one to jedno i to samo (czekam na hate xD).

 

Jeżeli chcesz poczuć separacje basów z chirurgiczną dokładnością to polecam iść tropem Beo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś czy szukasz nausznych czy wokółusznych, ale te modele które wymieniłeś to bardziej nauszne niż wokółuszne. Moim skromnym zdaniem wiekszosc modeli nausznych z racji swojej budowy i rozmiaru nie da ci dobrej izolacji.

Chodzi o słuchawki wokółuszne, mam na tyle małe uszy (<6cm), że wszystkie z wymienionych (poza AKG-N60NC ) są dla mnie wokółuszne ;)

 

Szczerze w tej cenie polecam coś z Bang & Olufsen. Aktualnie H9i są w ciekawej promocji. Moim skromnym zdaniem nie ma lepiej grającego sprzętu niż Beoplay w tej cenie. Polecam przejść się do salonu Denon i samemu się przekonać..

 

Ja się zakochałem w swoich H4. Kolega który był za tym że słuchawki to tylko z DAC+V-moda lub inne wynalazki milion kabli. Posłuchał, pomyślał kupił H8i które graja także perfekcyjnie. Teraz całkiem serio za te pieniądze nie kupuj "marketowego" plastiku z pseudo skórką które będą grać jak te za 300-700-1200zł wszystkie one to jedno i to samo (czekam na hate xD).

 

Jeżeli chcesz poczuć separacje basów z chirurgiczną dokładnością to polecam iść tropem Beo.

Oprócz wspomnianych w pierwszym poście testuję WH-XB900N - basu jest tyle, że skręciłem go o 30-40% i brzmienie zrobiło się znośne, ale za to izolacja... bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...