Skocz do zawartości
AldonaA.

Proszę o radę. Co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wiem pytanie pewnie padało już nie raz, ale chcę sobie kupić konsolę, na której będę mogła pograć sobie w Tomb Raider bądź Uncharted czyli w typowe przygodówki. Proszę poradźcie mi jaką konsolę wybrać? W sieci są porady ale takie ogólne. XBoxa czy PS4 albo może jeszcze coś innego? No i jaką wersję konsoli danego producenta wybrać? Tak, żeby w pełni wykorzystać zalety sprzętu, a nie przepłacić. Na obrazie 4K mi nie zależy bo nie mam takiego telewizora więc i tak i tak nie uzyskam takiej jakości, prawda? Bo to chyba też zależy jaki kto ma telewizor. Proszę o porady, ja się na tym za bardzo nie znam. Planuję kupić nowy sprzęt np. na Allegro. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie przygodówki to raczej PS4. Wiele gier z widokiem zza pleców na wyłączność (uncharted) + multliplatformowe (tomb raider).

Idealny czas na kupno bo zaraz będzie to wyprzedawane za drobne, bo za rok nowe rozdanie konsol i jeśli nie zależy na "4K", to tym bardziej bym nie przepłacał, tylko celował w model Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za podpowiedź. Czyli PS4 model Slim radzisz tak? Zgadłeś to mój ulubiony widok :-) zza pleców czyli 3PP, takie gry lubię i gram w takie na kompie. Dobra sprawdzę ceny i myślę, że coś wybiorę. A te konsole jeszcze mają jakieś różne parametry czy każda PS4 Slim będzie taka sama?

Edytowane przez AldonaA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą się różnić pojemnością dysku: 500GB lub 1TB. No i kolorem :E.

Poza tym parametry te same, tu nie było chyba kilku rewizji w odróżnieniu do wcześniejszego modelu FAT czy mocniejszego PRO.

Tylko pytanie: czy konsola kupowana "na już", czy jednak kapkę na nią poczekasz/poszukasz? Na teraz pewnie żadnej okazji nie znajdziesz, a cena ~1300 taką na pewno nie jest i wtedy już konsola byłaby nieopłacalna. Prędzej PRO.

Teraz na allegro w smart weeku była chyba za 700 zł z grami i to oferta już adekwatna, wiadomo że wyprzedały się na pniu, ale to dobry prognostyk czego można się spodziewać do i w okolicach "Czarnego Piątku", bo w końcu będą musieli wypchnąć te strucle gdy za rok wjedzie nowa generacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jeśli nie zależy tobie na rozdzielczości 4K to bierz Ps4 slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...