Skocz do zawartości
Alexandre09

Pomoc w znalezieniu aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

 

Na wstępie zaznaczam, iż szukałem tego we własnym zakresie ale ni jak nie umiem tego znaleźć...

Poszukuję mianowicie aplikacji tudzież mamy coś wbudowanego już w systemie Android.

Chodzi o funkcjonalność taką, iż: kiedy włączamy LTE lub WiFI w telefonie to wszystkie aplikacje mają dostęp do internetu, ja bym chciał blokować ten internet dla kilku aplikacji (chodzi tu głównie dla przykładu, że chciał bym mieć internet w trakcie prowadzenia samochodu, do lokalizacji/GPS, do tego jakieś radio internetowe, ale żeby mi nie przychodziła masa śmieci z messengerow/whatappow czy maile.

Jak mogę włączyć taki niepełny dostęp do sieci? Nikt nigdzie o tym nie pisze, a fajne rozwiązanie by to było. No i fajnie jak by jednym kliknięciem blokowało się internet kilku wybranym wcześniej aplikacją.

 

Ktoś ma jakieś pomysły? Dziękuję z góry! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azaliż, ten tego. No, mocium panie! ;)

 

Ustawienia -> zarządzanie aplikacjami -> >wybierasz aplikację< -> "ogranicz użycie danych"

Możesz tam wyłączyć korzystanie aplikacji z danych mobilnych i zostanie jej tylko fifirifi po wejściu do domu czy innego miejsca, gdzie się fifirifi łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up :thumbup:

właśnie tak to nie może być, bo wtedy wyłączę opcje korzystania z komunikatorów w całym kraju, zostanie mi dom + praca, a tego nie chcemy :)

 

Druga sprawa, to wyżej wymieniony przykład trzeba stosować do każdej aplikacji z osobna.

Wolałbym mieć jedną, z już ustawionymi parametrami i korzystać z przełącznika ON/OFF do włączania i wyłączania.

 

Nikt? Nic? Nikt nie potrzebuje takich rozwiązań? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz tryb samochodowy na androidzie, czy nie da rady czegos takiego ustawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja NetGuard. Dla każdej aplikacji z osobna można ustawić rodzaj połączenia a sama aplikacja ma globalny przełącznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...