Skocz do zawartości
matq_

Problem z mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem ostatnio słuchawki hyperx cloud II, ale ta karta która jest w zestawie ma szumy lekkie ale drażniące. Wiec kupiłem przedłużacz(jack męski/żeński) nazwa(Kabel HAMA Jack 3.5 gniazdo - jack 3.5 wtyk 3m) i rozdzielacz z jacka na jack/mikrofon i jack/słuchawki nazwa(Kabel MiniJack 3.5mm - 2 x 3.5mm UNITEK 0.2 m) po podłączeniu przedłużacza i tego rozdzielacza, słuchawki działają ale mikrofon już nie. Przy nasłuchiwaniu słuchać tylko szum.

Jak to rozwiązać z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez matq_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę kupiłeś zły przedłużacz, zwykły jack 3pinowy a powinien być 4pinowy i sygnał z mikrofonu nie przechodzi. Spróbuj bez przedłużacza powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę kupiłeś zły przedłużacz, zwykły jack 3pinowy a powinien być 4pinowy i sygnał z mikrofonu nie przechodzi. Spróbuj bez przedłużacza powinno być dobrze.

 

Rzeczywiście działa. Teraz czy kupować przedłużacz 4pinowy, czy może kupić kartę dźwiękową A4TECH Bloody Gaming G480 usb

 

edit: chcę kupić kartę ponieważ moja karta w płycie ma piski i szumi znikome ale denerwujące

Edytowane przez matq_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką kartę masz teraz?

 

no mam tą z zestawu hyperx cloud II , a w kompie to integre : Realtek® ALC1150 codec

płyta : gigabyte GA-H97-D3H

Edytowane przez matq_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...