Skocz do zawartości
dbdb424

[Zamknięty]Widows 10 a gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy tylko ja mam tak że windows 10 jest u mnie gorszy jeśli chodzi o granie? mniej stabilne fpsy, mapa mi się doczytuje na oczach, textury podloza mi znikają i pojawiają na przemian nawet jak stoje w miejscu i tylko patrze na ziemie, ubranie postaci miga w cutscence i rozne takie dziwne rzeczy się dzieja. im nowsza wersja windowsa 10 tym coraz gorzej jest. ostatnio testowałem windowsa 7 i 8.1. wszystko dzialalo idealnie a na windows 10 musze zmniejszać ustawienia graficzne gry żeby eliminować bledy chodz i tak nie wszystkie się da usunac. wrocilem do windows 10 liczac ze to naprawie bo jednach chce mieć windowsa 10. testowałem dziesiątki sterownikow karty graficznej, i chipsetu ale caly czas to samo. macie jakies pomysły? jedyne co mi jeszcze przychodzi do glowy ze może windows 10 potrzebuje więcej ramu żeby gry dobrze chodzily. mam 8gb dobrego ramu. jeśli to ram to nie rozumiem dlaczego poprzednie wersje windowsa ten ram lepiej wykorzystywaly i do tej pory microsoft tego nie naprawil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...