Skocz do zawartości
FvF

Problem z RX580 GIGABYTE

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano uruchomiłem kompa,działał normalnie. Godzine później uruchomiłem PC i poszły artefakty na cały monitor. Gdy wyłączyłem i włączyłem pc jeszcze raz to kilka razy jakby się uruchomił i od razu wyłączał.Odczekałem chwile i całość poszła normalnie poza kartą które zaczęła wysyłać pojedyńcze sygnały i ledy zaczeły mrygać.

Komp ma zaledwie cztery miechy .

Do salonu x-kom mam godzin drogi i nwm co z gwarancją bo był to składak a na opakowaniu z karty mam zdarte moje imie i nazwisko z numerkami pod kodem kreskowym

 

Aha nie mam integry w pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gwarancji potrzebujesz tylko dowodu zakupu (faktura lub paragon) i karty graficznej (najlepiej w pudełku z kompletem, który do niej był). Kodem kreskowym się nie martw. Po prostu spakuj kartę, weź dowód zakupu i w xkomie powiedz, że oddajesz z tyt. gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak była kupowana na paragon to lepiej z tytułu rękojmi i zaznacz, że prosisz o wymianę na nową lub zwrot pieniędzy. Wszystko zależy ile kosztowała ale jak około 1000zł to jak oddadzą kasę lepiej kupić GTX1660.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztowała 720zł, Przez internet i man tylko fakture VAT. X-kom tej karty na sklepie internetowym już nie ma więc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...