Forum PCLab.pl: WIN 10 - problem z usuwaniem - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

WIN 10 - problem z usuwaniem Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Feryth 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Październik 2019 - 14:48

Witam . Mam system operacyjny WIN 10. Gdy próbuje coś usunąć jakikolwiek program/gre poprzez panel sterowania wyświetla się komunikat "Wystapił bład podczas próby dezinstalacji programu. Mógł on zostać wczenśniej odinstalowany." pomimo , że jest on fizycznie na dysku i mogę z niego normalnie korzystać. Wiem , że ogólnie istnieją inne sposoby na usunięcie danego programu lecz chciałbym to naprawić dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. :) Czytałem coś tam na necie i możliwe że uszkodzone są jakieś "Rejestry" ale dokładnie nwm o co biega.

#2 Użytkownik jest niedostępny   glauks 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Październik 2019 - 00:49

ten program 10 usuwa na pdstwie wpisów w rejestrze, ale można usuwać i bez - w folderze programu powinien być pliczek uninst, coś w tym guscie - kliknij 2 razy, i deinstalator programu usunie go - dokładnie tak samo usuwa 10, tylko ścieżkę do deinstalatora ma w rejestrze

jeśli będą 2 pliczki uninst kliknij na exe, nie dat - jeśli klikniesz na dat system będzie próbował otworzyć go w notatniku, albo wyswietli zapytanie, czym plik otworzyć, po prostu wyłącz, i spróbuj 2 uninst

dlaczego 10 nie może usunąć trudno powiedzieć - informacje w rejestrze do usuwania są w kluczu

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

ścieżka do usuwania programu jest w prawym panelu, w wartości uninstallstring - jeśliby nie było uninst w folderze programu kliknij 2 razy na tę wartość uninstallstring, skopiuj co jest w dane, wklej do uruchom (win + r), i enter

Strona 1 z 1