Skocz do zawartości
KarmiPL

Najbardziej optymalny dysk do laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam laptopa MSI GE73 8RF z fabrycznymi dyskami HGST Travelstar 7K1000 HDD i jakiś Kingston M2 128GB(tutaj raczej nie da się nic zmienić, mimo, że jedno gniazdo M2 jest wolne, ponieważ przyrost o kilkaset GB mnie nie interesuje, a na płacenie za dysk M2 z kilkoma TB mi szkoda kasy), niestety pojemność dysków w ogóle mi nie wystarcza, nie mam jakiś specjalnych wymagań co do prędkości, powiedzmy że ten HGST mógłby być ciut szybszy, ale uszłoby z tłokiem, naprawdę jedym z największych problemów jakie mam z tym laptopem to pojemność tych dysków, przydałoby się z 2-3TB więcej przy dzisiejszej wadze gier. Moim planem był zakup Seagate Firecuda 2TB, który jest już dosyć stary i w sumie średnio wygląda przyrost o jedyny terabajt, dzisiaj już nie jestem na bieżąco z nowymi produktami i technologiami, dlatego postanowiłem napisać tutaj, czy istnieje jakiś sposób na zwiększenie pojemności? Cena jaką jestem w stanie zainwestować to 100(400zł) do 200 eur(800zł).

 

PS. W sumie pisząc ten temat wpadłem na pomysł, by kupić Data Bank, bo laptopa i tak może raz czy dwa razy w roku przenoszę w inne miejsce niż biurko. Tylko jak to wygląda gdy jednak nadejdzie ten dzień w którym zachcę mi się gdzieś z laptopem wyjść, by np. pograć u znajomego, czy bez podłączonego Data Banku się wszystko posypie, czy może jak znowu go podłączę to będzie wszystko jak było(ikonki automatycznie znowu zaczną działać itp.)?

Edytowane przez KarmiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...