Skocz do zawartości
LoczekBmX

Karta pod Ryzen 5 3600

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus, mam zamiar przerzucić się na platformę MSI B450 Gaming Plus MAX + Ryzen 5 3600.

Aktualnie szukam grafiki pod ten zestaw.

Interesowałem się PowerColor Radeon RX 5700 XT Red Devil jednak aktualnie niedostępna.

Co sądzicie o wersji MSI Radeon RX 5700 XT GAMING X ?

 

Zależało by mi na sklepie rtv euro agd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTV ma chore ceny na karty, w tej kwocie zakupilbym RTX 2070S.

Wiem, ale jako jedyni oferują raty 0% :E

Tych modeli od zielonych jest multum, co polecasz?

Edytowane przez LoczekBmX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro ma raty 0%

W postaci kredytu, nie chcę się w to pakować.

Nie odbiegajmy od tematu :P

Edytowane przez LoczekBmX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W postaci kredytu, nie chcę się w to pakować.

Nie odbiegajmy od tematu :P

 

A raty w RTV to co innego? Też kredyt, 0% od marży ale płacisz prowizję i ubezpieczenie będą chcieli wcisnąć.

 

Też brałem na raty "0%" w sumie tylko po to aby zbudować historię kredytową pod hipotekę. W ten sposób np. kupiłem PS4 Pro - cena z dwoma padami to jakieś 1700zł wychodziło, po obliczeniu rat okazało się, że do spłacenia 2100zł - gdzie tam 0%? :P

 

Co do karty graficznej wybrałbym RX5700XT - 10% wolniejsza od RTX2070SUPER, a 500zł tańsza.

Edytowane przez Czeryboj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Radeon to jak najbardziej może być Red Devil , Gaming X (obecnie chyba najlepszy niereferent) albo Sapphire Nitro+

2070 Super jest o parę procent wydajniejszy od Radeona, ale w cenie 2300 zł ciężko będzie znaleźć sensowny wariant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A raty w RTV to co innego? Też kredyt, 0% od marży ale płacisz prowizję i ubezpieczenie będą chcieli wcisnąć.

 

Też brałem na raty "0%" w sumie tylko po to aby zbudować historię kredytową pod hipotekę. W ten sposób np. kupiłem PS4 Pro - cena z dwoma padami to jakieś 1700zł wychodziło, po obliczeniu rat okazało się, że do spłacenia 2100zł - gdzie tam 0%? :P

 

Co do karty graficznej wybrałbym RX5700XT - 10% wolniejsza od RTX2070SUPER, a 500zł tańsza.

Hmm w RTV brałem na 0% i nie miałem takich niespodzianek.

 

Generalnie podsumowując w cenie 2300zł znajdziemy sensowne 2070S czy raczej patrzeć na tego 5700 XT Gaming lub Red Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie podsumowując w cenie 2300zł znajdziemy sensowne 2070S

Będzie ciężko,widzę za ok.2320-2330 zł 2070S od KFA2,potem za 2400 zł Ventus od MSI,AMP od Zotac

 

raczej patrzeć na tego 5700 XT Gaming lub Red Devil

Red Devil,Gaming X będą spoko,lecz to twój wybór czy RX5700XT czy 2070S?

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty wydajnościowo prawie takie same, jest kilka tytułów, gdzie RTX będzie górą o ~15%, ale większość gier wypada podobnie, niektóre na korzyść Radeona.

Generalnie wydajność/cena - Radeon. Ponadto za ostatnią zagrywkę NV z Superami wziąłbym po prostu AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oleole jeszcze kilka dni temu mialy raty zero, to ta sama firma co rtv euro, a co smieszniejsze 5700xt gaming x kosztuje tam 1999

 

edyta: to jednak moze by bład w opisie, w tytule jest 5700xt a specyfikacja odpwiada raczej zwykłemu 5700

Edytowane przez wingedhusar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus, mam zamiar przerzucić się na platformę MSI B450 Gaming Plus MAX + Ryzen 5 3600.

 

Pytanie, po co?? Przecież masz wydajny zestaw i zmiana niewiele da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, po co?? Przecież masz wydajny zestaw i zmiana niewiele da.

 

W sumie jedyny przytomny.

 

Faktycznie - więcej da jak załadujesz tam jeszcze mocniejszą kartę, niż zmiana CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedyny przytomny.

 

Faktycznie - więcej da jak załadujesz tam jeszcze mocniejszą kartę, niż zmiana CPU.

 

Generalnie już nie mam tej i5 i szukam następcy do 1500zł. Na tą chwilę Ryzen 5 3600 wypada bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie już nie mam tej i5 i szukam następcy do 1500zł. Na tą chwilę Ryzen 5 3600 wypada bardzo dobrze.

Jak proc do gier,to Ryzen 3600 w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zakupiłem za 2000 PLN GTX 1080 Ti używka z gwarancją. Wydajniejsza niż 2070 i 2060 Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zakupiłem za 2000 PLN GTX 1080 Ti używka z gwarancją. Wydajniejsza niż 2070 i 2060 Super.

No i masz stara kartę bez gwarancji, że też chciałeś wydać 2000 zł na takiego starocia, wiem że to wydajna karta ale imo warta z 1500 zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i masz stara kartę bez gwarancji, że też chciałeś wydać 2000 zł na takiego starocia, wiem że to wydajna karta ale imo warta z 1500 zł max.

Na kartę mam gwarancję do stycznia 2021. RTX'a 2070 czy 2060S nie chciałem, bo nie zależy mi w ogóle na tych Tensorach. Może dopiero w serii 3xxx będzie miało to większe znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...