Skocz do zawartości
cRES

Konto rodzinne Steam i gry sieciowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam parę pytań dotyczących dzielenia się grami na Steam.

 

1. Jak ktoś mi udostępni grę sieciową (np. Rust), to jak się do niej zaloguje, to będę grał na swoim koncie, czy na koncie tej osoby?

2. Jak mam grę, ale bez DLC, a ktoś udostępni mi tą grę z DLC, to mogę grać na swoim koncie (swoją postacią) już z tym DLC (dot. gier sieciowych)?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli do Rust'a potrzeba jakiegoś oddzielnego konta, to nie zadziała, ale jeśli nie potrzeba nic więcej aby tylko mieć grę w bibliotece to nie powinno być problemu (ja przez dłuższy czas grałem w ARK:SE na udostępnionej mi bibliotece i mogłem na spokojnie grać, jedyne czego nie miałem to skórek początkowych i dostępu do oficjalnych serwerów).

 

2. Raczej nie zadziała, ale w moim przypadku (znów ARK:SE) nie mogłem pobrać ze swojego konta DLC (nawet darmowych), ale jak wszedłem na konto, gdzie ta gra się znajdowała, to mogłem pobrać na spokojnie, a później przełączając się na swoje konto mogłem grać z DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na swoim koncie Steam, ale developer może wprowadzić własne obostrzenia w multi np. w Rocket League nie można grać trybu competitive

2. Jeśli już masz grę na koncie to koniec, nie da się udostępniać DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...