Skocz do zawartości
ZielonyTheGame

Dobranie słuchawek bezprzwodowych do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów ! wink.gif

 

Ostatnio zbieram się do zmiany moich chyba już 5 letnich słuchawek na coś nowego. Żeby w miarę jak najbardziej zawęzić zakres postaram się określić, jak najlepiej to czego potrzebuję:

Celuję w miarę spore słuchawki nauszne. Odpadają modele małe, które bardziej nadają się do połączenia z telefonem i wyjściem na miasto, zabranie w podróż itd. z małymi muszelkami, które leżą bardziej na uchu niż je okalają.

Ponieważ dużo rozmawiam na Discordzie obowiązkowo słuchawki muszą mieć mikrofon. Niestety nie mam miejsca na biurku, na dodatkowe sprzęty, a mikrofon przykuty do biurka właściwie również ograniczył by mi mobilność. Jeśli chodzi o sposób transmisji to nie mam specjalnego faworyta, więc tutaj droga wolna. BT, czy WI-FI. Zobaczymy, co zaproponujecie. tongue.gif

Przeznaczenie jest bardziej ukierunkowane na filmy i muzykę. Gram dużo w gierki jednak są to Single i luźne gry w multi, więc nie potrzebuję sprzętu który uczyni ze mnie nietoperza ninja. Producent... Rozmyślam nad jakąś inną firmą niż Razer, HyperX itp. które produkują typowo Gamingowe modele (Jednak jeśli posiadają one coś naprawdę wartego uwagi to śmiało proponujcie.). Niestety poza Creative i Sennheiser'ami nie znam innych firm, więc tu też jestem zdany na waszą pomoc. I chyba z grubsza to już wszytko. Jakieś dodatkowe bajery to rzecz bardzo zależna od słuchawek, więc zobaczy się w zależności o modelu jaki polecicie.

Doprecyzowując. Abyście mieli porównanie na czym siedziałem do tej pory. Moje obecne słuchawki, to Natec Genesis HX66 7.1 USB kupione te 5 lat temu do starego laptopa, w którym miałem wyłamane wejście Jack. Dźwiękówka to integra z płyty. (Realtek® ALC1150). Choć nie wiem, czy ma ona aż takie znaczenie w przypadku sprzętu bezprzewodowego. W kwestii pieniędzy. Za nowy model ze sklepu jestem gotów wydać +/- 300zł. Możecie oczywiście proponować modele do powiedzmy 350zł,370zł ale takich modeli będę szukał już z drugiej ręki w tańszych cenach. Chce mieć jednak w czym wybierać i nie chcę aż tak ścisłego zakresu cenowego.

Obecnie jedyny model jakiemu się przyglądałem to: Sennheiser HD 4.40 BT

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ! smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...