Skocz do zawartości
SebcioPL

Kupno laptopa do gier Lenovo czy MSI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam potrzebuje waszej opini który laptop zakupić w głównej mierze chodzi tylko o granie, głośność laptopa nie będzie mi przeszkadzać. Chodzi mi ogólnie który nada się lepiej, który ma mniejsze temperatury i jest wydajniejszy wiem że lenovo ma ekran IPS ale podobno msi ma lepsze odwzorowanie barw. Podajcie plusy i minusy jednego i drugiego dzięki z góry ???

https://www.x-kom.pl/p/506004-notebook-laptop-17-3-lenovo-legion-y540-17-i7-9750h-8gb-256-gtx1660ti.html Lenovo

https://www.x-kom.pl/p/503163-notebook-laptop-17-3-msi-gl73-i7-9750h-8gb-256-gtx1660ti.html MSI

 

I jeszcze jedno pytanie jak zakupie lapka bez Windowsa to mam rozumieć że przyjdzie pusty laptop na samym biosie? Wolę się dopytać bo nigdy nie kupowałem nowego lapka

Edytowane przez SebcioPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do systemu, to tak będzie to "pusty" laptop tzn. po uruchomieniu zobaczysz komunikat, że nie znaleziono systemu operacyjnego. Z innych możesz zerknąć sobie jeszcze na:

HP Pavilion Gaming i5-9300H/8GB/256 GTX1660Ti 144Hz za 4499zł

Z dobrą matową matrycą IPS o odświeżaniu 144Hz. I5-9300H starczy do GTX'a 1660Ti. Co prawda jest tu wersja Max-Q, ale dzięki temu laptop jest cichy i chłodny. Ogólna wydajność dzięki temu jest b.dobra, bo laptop się nie przegrzewa i nie ma zjawiska throttlingu nawet przy dłuższej rozgrywce.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź co do systemu.

Ten HP fajny też, ale wolał bym ten procek i7 9750h i gtx1660ti też właśnie wybieram między tymi dwoma i nie wiem który będzie lepszy tak jak mówiłem na głośności wentylatorów mi nie zależy gdyż będę na słuchawkach grał,ale bardziej o system chłodzenia który ma lepszy i wydajność z tych dwóch. Ale dzięki wielkie za propozycję tego HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...