Skocz do zawartości
@lek

[Wycena] MSI GTX 1080 GAMING X PLUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomożecie wycenić mi moja grafę, którą będę chciał niedługo wystawić na sprzedaż? Model MSI GTX 1080 GAMING X PLUS. Fotki poglądowe poniżej, swoje wrzucę jak pojawi się oferta.Gwarancja w Komputroniku jakoś do lipca 2020. Wersja z + czyli pamięci 11Gbs co klasuje ją ponad każdą wersją GTX 1080. Karta utrzymuje ponad 1950Mhz na GPU bez OC podczas grania z UV.

 

1024.png1024.png1024.png

Edytowane przez @lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijasz na allegro, wpisujesz model karty, dajesz na zakończone aukcje i masz wszystko czarne na białym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje tysionc od renki.

 

od czego? Od nerki? Tylko ci się literki poprzestawiały?

To już po 1000zł nerki sprzedają, ależ ten czarny rynek nisko upadł. :E

Edytowane przez Czeryboj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem za 1749 zł 1080 amp extreme. Teraz chodzą po 1500. Myślę, że to jest maksymalna kwota za którą możesz wystawić, zwłaszcza, że tańsze 1080 ti są od 1800. Jak walniesz w tytule aukcji info o 1080 super to przykujesz uwagę i kto wie. Ofert 1080 w cenie niższej jest bardzo mało, a ich wersje są dość słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio to nie oplaca sie takiej karty sprzedawac. Sprzedaz za 1500 zl np i co...Chcac kupic cos lepszego to zostaje ci RTX 2080 i wyzej czyli dokladka 2000 zl by zyskac 20-30 fps. Srednio chyba. Ja bym sobie zostawil tego GTX 1080 tym bardziej ze masz jeden z najlepszych modeli tej karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chciałem przesiąść się na RTX 2070S lub RX 5700XT, tylko ile wtedy zyskam wydajności na tym? scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chciałem przesiąść się na RTX 2070S lub RX 5700XT, tylko ile wtedy zyskam wydajności na tym? scratchhead.gif

 

Za mało żeby się opłacało, bo i tak musisz dołożyć do tych kart po sprzedaży swojej.

Poza tym czegoś ci brakuje? Wydajność na tej karcie i tak jest przecież bardzo dobra. No chyba że taki kaprys, to jak sprzedasz za 1500, dołożysz 650 do rx5700xt... A nie. Ni chu chu to się nie opłaca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jakimś cudem sprzedasz za 1500 to kup 1080 ti za 1900 i tyle. Każda inna grafa jest mniej oplacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale RX 5700XT czy 2070 S to da ile 10-15 fps a czasem nic bo sa gry gdzie np RX 5700XT=GTX 1080. Ja uzywalem przez pare dni 5700xt i porownujac do swojego GTX 1080 gigabyte poczulem rozczarowanie bo tak naprawde przyrost byl tylko w grach lubiacych radeony

 

2070 = 1080

2070 S jest troszke lepszy od 2070 ~10 fps

2080 = 1080 Ti czyli jakies +20 fps do wydajnosci GTX 1080

 

 

Podsumowujac. NIE OPLACA SIE SPRZEDAWAC GTX 1080 za jakies 1300-1500 zl bo dokladka do karty wyraznie szybszej jest mocno nieoplacalna

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czekaj na nową generację z tym 1080, albo sprzedaj i szukaj okazji na 1080ti, jeżeli cię tak korci :D

Chociaż patrząc na wybryki nvidii, to bym się nie zdziwił jakby chcieli przesunąć półkę cenową jeszcze bardziej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie przekonaliście, więc zostaję przy obecnej, bo w sumie za dużo musiałbym dołożyć do 2070S, a już miałem super oferty zakupu od januszy z tego forum za 600pln lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie przekonaliście, więc zostaję przy obecnej, bo w sumie za dużo musiałbym dołożyć do 2070S, a już miałem super oferty zakupu od januszy z tego forum za 600pln lol2.gif

No no...januszerstwo pełną gębą :lol2:

 

A mi wczoraj jeden kolega z forum proponował rzekomo nowy dysk w cenie droższej niż że sklepu :lol2:

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no...januszerstwo pełną gębą :lol2:

 

A mi wczoraj jeden kolega z forum proponował rzekomo nowy dysk w cenie droższej niż że sklepu :lol2:

 

Cwaniaki, które myślą, że uda im sie inteligentne osoby naciągnąć lol2.gif

 

od czego? Od nerki? Tylko ci się literki poprzestawiały?

To już po 1000zł nerki sprzedają, ależ ten czarny rynek nisko upadł. :E

 

lol2.giflol2.giflol2.giflol2.gif

 

A ja bym nie dał więcej niż 1300 :D

 

nie musisz, bo Ci nie sprzedam lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest warta na chwilę obecną ok.1300-1400 zł,tym bardziej że karta ma gwarancje i ten fakt,że nie kopała kryptowalut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też siedzę na gtx 1080 przepłaciłem wiem o tym, ale potrzebowałem i teraz czekam na nową generację od zielonych. Wcześniej nie ma sensu. RTX 2070 super to taki 1080 ti. Zmiana z pewnego gtx 1080 z dopłatą do gtx 1080 ti możliwe że po kopaniu również słaby deal. Najwięcej pieniążków już straciłeś kiedy karta jest używana i skończył się boom na kopanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie przekonaliście, więc zostaję przy obecnej, bo w sumie za dużo musiałbym dołożyć do 2070S, a już miałem super oferty zakupu od januszy z tego forum za 600pln lol2.gif

janusze przynajmniej ogarniają olx i allegro w przeciwieństwie do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest warta na chwilę obecną ok.1300-1400 zł,tym bardziej że karta ma gwarancje i ten fakt,że nie kopała kryptowalut.

 

To pokaż mi taką samą w tej cenie i z gwarancją w polecanym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janusze przynajmniej ogarniają olx i allegro w przeciwieństwie do Ciebie

 

Jakbyś sprzedawał choć jeden wyjątkowy sprzęt na olx to byś wiedział o co chodzi.

Bez wątpienia ta wersja gtx1080 taka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janusze przynajmniej ogarniają olx i allegro w przeciwieństwie do Ciebie

 

O pierwszy janusz się odezwał lol2.gif Przeglądałem ceny i na pewno nie po 600 chodziłylol2.gif

 

Jakbyś sprzedawał choć jeden wyjątkowy sprzęt na olx to byś wiedział o co chodzi.

Bez wątpienia ta wersja gtx1080 taka jest

 

Dobrze piszesz thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś sprzedawał choć jeden wyjątkowy sprzęt na olx to byś wiedział o co chodzi.

Bez wątpienia ta wersja gtx1080 taka jest

A co w niej wyjątkowego?

 

Pamięci 11Gbps? Mam 1080gtx, która ma takie pamięci, a patrz na pudełku nic o tym nie piszą szczerbaty.gif Spora cześć 1080 wyprodukowana w 2017 ma Microny z nowej rewizji, które pomimo oznaczeń 10Gbps to dokładanie to samo co 11Gbps. Kręcą się tak samo wink.gif

 

 

Co do sprzedaży to od lat nic nie wystawiam na forum i dobrze na tym wychodzę, ale na allegro też trzeba ignorować całą masę idiotycznych zapytań wink.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom weź się ogarnij

postaraj się choć chwile i będziesz wiedział ile możesz za tą kartę kasy krzyknąć

a nie spamujesz forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...