Skocz do zawartości
Kociołek155

Smartfon do +/- 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam telefonu do ~800 zł, najważniejszy byłby dla mnie aparat.

Większość poleca w tej cenie xiaomi redmi note 7, ale słyszałem że aparat często robi słabe zdjęcia.

Jakbyście mogli napisać opinie o tym telefonie i ewentualnie polecić jakieś inne smartfony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zenfone 4.

Ew poluj na stronie asusa zenfone 5 w promocji. Bywa i po 800-850zl. Promocje weekendowe, ja spóźniłem się kilka min w nocy z niedzieli na poniedziałek i uciekł mi Zenek 5 za 850zl chyba. Kupiłem za 700 zenfona 4, zainstalowałem mu oficjalne pie i aparat mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Super foto jak na cenę i ogólnie. A wiedz, że zmieniałem fon z u11 czyli najlepszego fotofona 2017r. Zenek ma ten sam aparat co u11 czyli imx362

I czytnik z przodu, zacne audio, dobra baterie, szeroki kąt, który jest naprawdę ok. I aparaty, które nie wystają poza obudowę ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM ZENFON 4 !!!!!!!

Strasznie źle słychać przez niego i strasznie słaby mikrofon niestety zamówiłem bo nakusił mnie Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trafił Ci się jakiś trefny egzemplarz. Idź do sklepu w którym kupiłeś, przecież masz rękojmię/gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie jest trefny nic nie trzeszczy już miałem 3 modele próbowałem na miejscu wszędzie to samo mam do porównania samsunga xaiomi i wszędzie jest normalnie a ten jest cichy mikrofon na forach już gdzieś o tym czytałem niesety za późno dlatego NIE POLECAM jako telefon do rozmów !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecil redmi note 7 ale jakby stockowa apka nie dawala rady to gcam, mi osobiscie zdjecia pasuja ze standardowej apki ale ja wymagajacy co do tego aspektu nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM ZENFON 4 !!!!!!!

Strasznie źle słychać przez niego i strasznie słaby mikrofon niestety zamówiłem bo nakusił mnie Petru23

 

Ogarnij się. Używam zenka również jako fon do pracy. Zgadnij jakie mam opinie od rozmówców na temat tego, jak mnie słychać. I nie, nie potwierdzają Twojej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się ogarniać telefon to moje podstawowe narzędzie w pracy a do rozmów ZENFON jest po prostu słaby miałem Nokie lumia, samsunga note 7 i ZENFON wyoadał najgorzej aż musiałem go wymienić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiles na cos dziwnego, moze jakas partia z wadliwym mikrofonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Poza tym miał telefony, przez które się świetnie rozmawiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...