Skocz do zawartości
Dinulla

Jaka płyta, jaka karta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam składam sobie komputer i mam dylemat którą płytę oraz która kartę wybrać w tym zestawie? Zestaw PC

Która z tych płyt będzie lepsza pod oc jak i pod późniejszy upgrade, będę chciał za rok wrzucić tu jakiegoś ryzena z serii 5.

Czy ten ryzen 3 1200 nie będzie za słaby do Rx 580?

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2000zł nie złożysz to minimum 2400 zł a to już dla mnie za dużo.

A jeszcze takie pytanie czy opłaca się kupować rx570 8gb bo czytałem że ta karta jest za słaba aby wykorzystać 8gb i 4gb jej wystarczą. Jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakich 2 tysi skoro to co podałeś to: Razem: 3 075,70 zł?

Odpowiadając na pytanie odnośnie rx 570 8gb to nie, nie opłaca się bo jak sam piszesz ta karta jest za słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh przecież tam są wybrane 2 płyty i 2 karty do wyboru, przecież nie kupie 2 płyt głównych i 2 kart graficznych. Macie mi tylko doradzić które z tych wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz o nowszych Ryzenach to w przypadku płyt MSI, wybierz taką z dopiskiem MAX, mają większe kostki BIOS i obsługują 3XXX z marszu. Nie wiadomo czy piąta seria będzie na tej samej podstawce. Pod OC to Gaming Plus MAX, A-Pro, Aorus Elite, tu masz przykładowy test kilku modeli: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjemo2kk5rlAhVozqYKHYpBBGAQwqsBMAB6BAgJEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dpttq_FIm6zQ&usg=AOvVaw1iDVoQq6Gi4rX2z3VduaDQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh przecież tam są wybrane 2 płyty i 2 karty do wyboru, przecież nie kupie 2 płyt głównych i 2 kart graficznych. Macie mi tylko doradzić które z tych wybrać.

Mój błąd poleciałem bez przeglądania bezpośrednio do ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...