Skocz do zawartości
Kuna14

Błąd i utrata danych po aktualizacji 13.10.19

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, spotkałem się z dziwnym zachowaniem komputera, dzisiaj(13.10.19) po południu zaktualizowałem windowsa, co skończyło się utratą dostępu do kompa. Po uruchomieniu w ekranie logowania windows 10 kazało mi podać hasło. Na komputerze nie było nigdy żadne ustawiane, nie było to tez haslo do mojego konta microsoft, (ktorego nawet nie uzywalem na tym komputerze). Chcicałem wycofać aktualizacje, wiec z wcisnietym shiftem uruchomilem ponownie komputer, pojawilo sie okno do naprawiania błędów itd, znalazlem opcje usuń ostatnią aktualizacje funkcji no i wszystko zadziałało, prócz faktu że zniknęły dane. Nie wszystkie o dziwo. Na komputerze są programy, praktycznie wszystkie które były, w koszu były wszystkie pliki, ale zniknely foldery z rzeczami ze studiów i zdjęcia. O dziwo są ślady po wszystkich tych plikach, ale nie ma do nich dostepu.Uzyłem programów jak recuva, udało sie nim odzyskac pliki, ale nie mozna ich otworzyc, są uszkodzone. Co robić, czy dane są stracone? Dodam, że to dysk ssd jesli ma to jakies znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...