Skocz do zawartości

Bitlocker zawiesza się

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Bitlockerem w Windows 10, za każdym razem szyfruje tylko po kilka % dysku / klucza USB i zawiesza się, robi to w tak sprytny sposób że nie da się go zabić w menedżerze zadań, system zawiesza się przy próbie restartu a kolejny boot skutkuje czarnym ekranem z kodem VGA BIOS init, muszę wtedy zrobił pełny power off z odcięciem zasilania.

Ktoś wie czego to wina? System legalny, bez modyfikacji, bez OC. Próbowałem też już różnych portów USB, nic z tego.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • 100% ladowanie z PV, to tylko teoria. praktycznie jest to trudne, ale mozliwe jak ktos sie uprze ;) mala instalacja 5kWp, i mozna sie ladowac na te 2-3kW . no, ale to i tak nie wyjdzie 100%  - musimy miec te 2-3kW stalej produkcji na starych zasadach PV,  majac wallboxa 11kW nie zastanawiam sie nad tym - laduje kiedy mam taka potrzebe. przy >8MWh/rok produkcji, 33% to u mnie autokonsumpcja, reszte zuzywam zima. 70kkm, to zuzycie energii 14 000 kWh przy 20kWh/100km. czyli przy 2,5zl/kWh wychodzi 35tys pln. jednym te 70kkm zajmie 10 lat, a innym 2.
    • A czego dowodzi płacz ukraińców że nie mają czym walczyć? A czego dowodzi płacz wysoko postawionych urzędników, że UA może upaść w tym roku? Pewnie nic, wszystko OK.😆
    • W sumie lepiej, bo A6 Ukraińcy używają od 10 miesięcy  Potężni Rosjanie odholowali jeden czołg   W Maju będzie można ocenić ile ofensywa rosyjska przyniosła korzyści i jakie zadała straty, i ile terenu zgarnęli. I to wszystko kiedy Ukraińcy nie mieli wsparcia od 6 miesięcy… Ogólnie, Rosjanie stracili 2x więcej niż podczas ofensywy na Bachmut zyskując jedno większe miasto i 6 wiosek.    
    • Pany jeszcze jedno pytanie o HDR. Lepiej kalibrować apką W11 czy wgrać profil ICC od RTINGS? 
    • jest c3 42 w morele za niecałe 3900zł jak ktoś się boi z mniej znanych sklepów. https://www.morele.net/telewizor-lg-oled42c31la-oled-42-4k-ultra-hd-webos-12997549/?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&ceneo_cid=c2954f5b-20c6-6097-01b9-172ac38ccd77 Zaczął się pojawiać c4 42 więc może będą w ciągu miesiąca, dwóch promki na c3 tak za 3000-3200zł. ale według mnie te 3600zł obecnie to i tak dobra cena tylko jest 2 lata gwarancji i nie ma gwary na wypalenia ale to dalej najlepszy z dużych ekranów do pc i jednocześnie najtańszy.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...