Skocz do zawartości
Krzyn

Nie mogę wstawić zdjęć przy wystawianiu aukcji na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiecie może w czym jest problem? Nigdy nie miałem takich problemów, a dzisiaj nagle chcę wystawić aukcje, dodaje zdjęcia i wywala mi błąd, że nie można dodać obrazka. Raczej to nie kwestia 'wagi' zdjęcia, bo nawet zdjęcia 33kb nie chce dodać. Z góry dzięki za podpowiedzi.

 

Screen:

 

 

4aa997d8f3a0b8c2.png

 

 

 

Już nic, miałem -7 zł. Opłaciłem i jest okej. Wybaczcie. :lol2:

Edytowane przez Krzynówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz? Ja mam od kilku lat -9 z groszami i dodawałem normalnie zdjęcia wczoraj :)

Na pewno w okresie mojego ZADŁUŻENIA coś na allegro wrzucałem, nie tylko wczoraj. Raczej sprzedać nie sprzedałem, bo wiem, że te 9 zł jest od lat i się nie zmienia :D (nie sądzę też, żeby się zmienił teraz, bo też nie sprzedam na pewno).

Sprawdziłem - od 2017 mam ten dług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem.. Miałem te zadłużenie od ponad roku i nie mogłem dodać zdjęć. Próbowałem co jakiś czas i z kilku przeglądarek, a jak opłaciłem to wróciło wszystko do normy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, aż będzie powyżej 10 zł, ale jakoś słabo to idzie. Pamiętam, że w przeszłości zdarzało się, że miałem zablokowaną sprzedaż, przez niezapłacenie prowizji, ale to było więcej niż te 9. Kilkadziesiąt złotych. Może doszli do wniosku, że jak mi zablokują możliwość wystawienia jakichś gierek na PS3 (to jest to wczorajsze ogłoszenie) to się obrażę i nie będę płacił za smarta? Zaawansowana AI, bo na pewno by tak było ;) A tak to mają kasę za smarta i wiedzą, że kiedyś dostaną też 9 zł. Tak poważnie, to naprawdę myślę, że coś w tym stylu spowodowało, że mogłem wrzucić fotki, bo to jedyne wytłumaczenie. Z drugiej strony, o ile dobrze kojarzę, to jak raz na długi czas wysyłają mi przypomnienie, to nie grożą tam zablokowaniem możliwości sprzedaży. Piszą tylko "oddaj kasę!" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie przeczytałem, jakie mogą być skutki, gdy tego nie opłace. Było niby napisane, że zablokowanie możliwości sprzedaży. :hmm: Ale fakt, kiedyś sprawiali problem, gdy saldo wynosiło ponad -10 zł, więc się zdziwiłem, że przy -7 jakieś cyrki tworzą. Ale fakt, może smart ma tutaj coś do powiedzenia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...