Skocz do zawartości
legolas333

Laptop do gier + monitor [7000]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! aktualnie jestem w posiadaniu Asusa G751JT z GTX970m i i7 4xxx. Planuje zakup nowego laptopa z dodatkowym monitorem do 7000. Jak duzego przyrostu mocy moge sie spodziewac? Maksymalnie moge naciagnac budzet do 7500 ale na prawde musialaby byc to jakas wow opcja. Od monitora jestem zwykle w odleglosci 40cm, miejsca na biurku nie jest zbyt duzo, 27cali się na pewno nie zmiesci (atutem bylaby zakrzywiona matryca). Mniej, ale jednak zalezy mi na mobilnosci, bede go raczej czesto przewozil.

 

PS Jestem psychofanem Asusa i RGB :P

PS2 Abstrahujac, ile moglbym wziac za laptopa, ktorego obecnie mam z ssd128gb i padnieta bateria?

PS3 17 cali z systemem. Laptop ktory podal Stefan wydaje sie ok, co sadzicie o sparowaniu go z tym monitorem? https://www.x-kom.pl/p/429646-monitor-led-24-aoc-24v2q.html

Edytowane przez legolas333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 17 cali z systemem. Laptop ktory podal Stefan wydaje sie ok, co sadzicie o sparowaniu go z tym monitorem? https://www.x-kom.pl/p/429646-monitor-led-24-aoc-24v2q.html

 

Fajna opcja, aczkolwiek skoro i tak zamierzasz podłączać zewnętrzny monitor i z tego co widzę nie ma on 144Hz to pojawia się pytanie w jakie gry grasz i czy jest dla Ciebie istotne tak wysokie odświeżanie ?

 

Jeśli nie to wtedy kierowałbym się bardziej w stronę Legiona który ma świetne chłodzenie a jest o wiele tańszy z identycznymi podzespołami:

 

Lenovo Legion Y540-17 i7-9750H/16GB/480/Win10X GTX1660Ti - 5849 zł

 

Jeśli jednak od laptopa również oczekujesz 144Hz to zdecydowanie wybrałbym Heliosa który zbiera świetne recenzje:

Acer Helios 300 i7-9750/16G/512/W10 GTX1660Ti 144Hz - 6399 zł

 

Mam na myśli : Test Acer Helios 300 (2019) - Predator atakuje i nie bierze jeńców Co prawda z RTX 2060 ale wydajność jest ta sama co w GTX 1660 Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...