Skocz do zawartości
adamovsky9543

Problem z komputerem podczas streamowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Postanowiłem utworzyć tutaj konto bo od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewien problem. A mianowicie od czasu do czasu gdy streamuje sobie jakąś gierkę pojawia się pewien problem podczas gdy mam założone słuchawki słyszę dźwięk podpinania mini jacka w wejście audio, po czym komputer dostaje jakieś wariacji między innymi internet przestaje działać (sprawdzałem na telefonie przez wifi i normalnie działa) wyłącza mi całkowicie streama, podczas wyszukiwania czegoś w przeglądarce przechodzi w tryb szukania (kółko się kręci i tak można czekać) komputer dostaje jakieś wariacji jakby się spowolnił. Wszystko wraca do normy gdy zresetuje komputer jest to bardzo uciążliwe a problem pojawia się dwa razy dziennie, poniżej wstawiam specyfikacje mojego komputera i powiem że na tym komputerze wszystko działa elegancko w 60 fps. Problem się tylko pojawia gdy zacznę streamować tak to nic się nie dzieje. Korzystam z StreamLabs czasami Obs Studio i to samo występuje na dwóch programach.

 

System Operacyjny: Windows 7 64 Bit

Procesor: Amd Phenom II X4 965 3.4 GHZ

Karta Graficzna: Geforce 960 Evga 2gb

Płyta Główna: Gigabyte GA-78LMT

Pamięć Ram: 2x HyperX Fury 4GB 1600MHZ

Zasilacz NOX 550 W

Dysk SSD: Kingston 120 GB

Edytowane przez adamovsky9543

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacje elektryczną masz z podłączonym uziemieniem? Ewentualnie tzw zerowanie.

U mnie bez żerowania to potrafiły iskry przeskakiwać przy podpisaniu kabla HDMI a czasem i komp reboota zaliczył.

 

Drugie pytanie czy przypadkiem kabla FTP nie masz między PC a routerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...