Skocz do zawartości
pastel95

Przyszłość czy wiedząc, że jest zła zmieniłbyś ją ?

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu pewnego filmu naszła mnie taka refleksja. Czy wiedząc, że w przyszłość w Twoim życiu wydarzy się coś złego (kochana osoba umrze itd) zmieniłbyś to ? Nawet, że przeżyłbyś najlepsze lata swojego życia ?

 

Ja osobiście myślę, że bym nie zmienił tego. A wy jak myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że masz za dużo wolnego czasu i marnujesz go na pierdoły. Może zamiast reklamować bloga najpierw popraw swoją polszczyznę. Wszedłem w link i więcej tam nie wrócę, literówki, błędy składniowe i zła konstrukcja zdań, np. kropka zamiast przecinka i następne zdanie zaczęte od "ale". Myślę, że powinieneś zmienić podejście i przeprowadzać korektę swoich wpisów zanim je opublikujesz, oczywiście ze słownikiem w ręce.

Twój post w tym temacie też jest katastrofalny. Nie napisałeś jaki film, to po pierwsze. Po drugie nie rozumiem co chciałeś przekazać w trzecim zdaniu. Każdy z nas przeżywa swoje najlepsze lata :E Niestety, jeśli 95 to rok Twojego urodzenia, to znaczy że masz 19 lat i raczej zbyt mocno nie poprawisz swojej polszczyzny. W tym roku pisałeś maturę, tak? Możesz napisać ile miałeś z polskiego i angielskiego :E

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu pewnego filmu naszła mnie taka refleksja. Czy wiedząc, że w przyszłość w Twoim życiu wydarzy się coś złego (kochana osoba umrze itd) zmieniłbyś to ? Nawet, że przeżyłbyś najlepsze lata swojego życia ?

 

Ja osobiście myślę, że bym nie zmienił tego. A wy jak myślicie ?

Ja już teraz widzę coś złego i polecam ci się nauczyć deklinacji języka polskiego i poprawnej budowy zdań.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeśli 95 to rok Twojego urodzenia, to znaczy że masz 19 lat i raczej zbyt mocno nie poprawisz swojej polszczyzny.

Policz jeszcze raz,jeżeli rok urodzenia autora to 95,to autor ma 24 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policz jeszcze raz,jeżeli rok urodzenia autora to 95,to autor ma 24 lata.

Być może cofną się w czasie i to zmienił ;)

Rozumisz, był jego ojcem :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze tematów założysz, by reklamować swojego bloga, na którym jest masa błędów językowych wszelkiego rodzaju?

 

Niestety, jeśli 95 to rok Twojego urodzenia, to znaczy że masz 19 lat i raczej zbyt mocno nie poprawisz swojej polszczyzny.

Nie poprawi, bo?

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden nie umie liczyć drugi nie potrafi pisać, za to swietni specjaliści od tego jak drugiemu dopier.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze tematów założysz, by reklamować swojego bloga, na którym jest masa błędów językowych wszelkiego rodzaju?

Oby nie zakładał,w przeciwnym razie będzie report ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...