Skocz do zawartości
Njoy

[Zestaw] 7000zł / gry/ M-OC / brak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mieszkam w Anglii i wybrałem sobie ten gotowy zestaw komputerowy: https://www.cclonline.com/pc/gaming-pcs/reaper/ccl-reaper-gt-gaming-pc/

Chciałbym prosić Was o opinie, czy wszystko będzie razem dobrze współpracować, zależy mi na designie, (mam biały setup peryferii)

jak najlepszej wydajności, temperaturach i dobrej płycie głównej, która to wszystko uciągnie, można uciąć HDD.

 

Po kliknięciu opcji 'customise this PC' u góry jest opcja 'Advanced Customiser' jeśli komuś brakuje jeszcze jakichś podzespołów do wyboru.

Chciałbym zmieścić się w +-1500 funtach.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej złożyć na własną rękę z podzespołów? Za takie "gotowce" z reguły się przepłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w Advanced Customiser wybrać spośród wielu części, pobierają za to opłatę 24 funty bodajże, ja wybrałem jedynie "bazę" gdyż chciałbym tę budę, procesor i grafikę, samemu niestety nie posiadam na tyle wiedzy i umiejętności, aby coś poskładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, cenowo nie wychodzi to jednak tak źle.

 

Szkoda tylko, że nie wiadomo nic o zasilaczu - albo źle szukam. Pewnie tragedii jednak nie będzie, bo wspominają o cerfytikacie Gold (co wiele nie mówi, no ale byle szajs certyfikatu Gold by nie spełnił).

 

Co bym tu zmienił? Raczej wziął mniejszy HDD i w zamian większy SSD - dzisiejsze gry warto instalować na SSD, więc 256GB to tyle co nic.

 

Płyta główna szałowa nie będzie - ale są tylko 3 do wyboru i żadna idealna nie jest, więc może zostać ten Gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dajesz na środku Customise to u góry po prawej jest jeszcze 'Advance Customiser' i tam jest dużo więcej do wyboru, są zasilacze, trochę płyt głównych, zastanawiam się też nad tymi RAMami.HDD na razie utnę w ogóle i wezmę 500GB SSD, żeby dorzucić do innych części.

Edytowane przez Njoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

https://uk.pcpartpicker.com/list/mQ26Xv

 

procesor 3600 ale bardzo dobre chłodzenie powietrzne [pastę termoprzewodzącą masz z coolerem] masz którego nie trzeba odpowietrzniać bo z AiO może być wyciek, 1 z dość wypasionych płyt na X570 od ASRocka, 16GB szybkiego RAM w Dualu z kościami Samsunga od GSkilla, bardzo dobry RTX 2070 SUPER, szybki SSD na NVMe na system i resztę co chcesz, odświeżony FOCUS GOLD [550W by starczyło z jakimś tam nie małym zapasem] ale 650W daje ci spokój na dłuższy czas i obudowa bez okna od Fractala.

 

polecam składać sam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...