Skocz do zawartości
Gość

DM1 FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam. Dzisiaj dojechala do mnie ta myszka. Przy szybkich ruchac lewo, prawo slychać lużnego scrool locka. Tak ma byc czy wymieniać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A wiec teraz zamowilem takze myszke dream machines Z X-KOM -2gi raz ! Tym razem model DM 1 PRO no i co ? i znów scroll lata na lewo i prawo i slychać jego ruchy plastiku, choć scroll działa bardzo dobrze klika i przesuwa gora / dol. xkom sprzedaje myszki z uszkodzonymi scrollami ? JEZUUUUUUUUUUUUUUU............

 

 

"Patrząc pod kątem jakości, to zapewniamy, że w tych cenach nie dało się uzyskać już niczego lepszego. Oczywiście w DM1 można było poprawić mocowanie scrolla," tak jest napiosane w gear tescie , moze to akurat o to chodzi ? I mysz jest sprawna w 100% i poprostu ten typ tak ma ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten scroll to loteria. U mnie też lata lekko na boki i wydaje dźwięki. DM tnie koszty w ten sposób. Kiedyś czytałem jakiś zagraniczny test tej myszy i też mieli taki problem. Ja przykleiłem dwa kawałki taśmy izolacyjnej do obudowy myszy z obu stron scrolla i już nie ma tego irytującego dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...