Skocz do zawartości
arek686

ventus 2060 OC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale przy tym modelu rób własną krzywą + UV bo na stocku wentylatory za wolną idą w górę i zdąży się nagrzać powyżej 70 od razu, uv też jej pomoże wiem bo mam, jak nie chcesz się bawić UV to zobacz tą https://www.emag.pl/karta-graficzna-gainward-geforce-rtx-2060-phoenix-6gb-gddr6-192bit-dvi-hdmi-dp-426018336-4320/pd/DRQTTLBBM/?utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=17158942&cmpid=60049&711719870050 nie ma backplate ale wyciagasz z pudełka i jest w miarę chłodna głośna też nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak biorę za 1459 MSI 1660 Ti Gaming X

Edytowane przez arek686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak biorę za 1459 MSI 1660 Ti Gaming X

W tej samej cenie dużo słabsza grafa? Przemyślałeś swoją decyzję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej samej cenie dużo słabsza grafa? Przemyślałeś swoją decyzję?

ładnie wygląda i świeci więc będzie groźniejsza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie wygląda i świeci więc będzie groźniejsza :E

 

jest cicha i chłodna. Jest bardzo cicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:30

 

Fajnie jakbyś ktoś zaczął pisać jakieś konkrety a nie się śmiał :)

Na tym ginwardzie rtx 2060 w tej samej cenie co ta 1660ti zrobisz własną krzywą + UV i będzie tak samo cicha jak msi gaming... a wydajność znacznie lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym ginwardzie rtx 2060 w tej samej cenie co ta 1660ti zrobisz własną krzywą + UV i będzie tak samo cicha jak msi gaming... a wydajność znacznie lepsza

A jak się nie umie? I nie chce się w to bawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nie umie? I nie chce się w to bawić?

 

To kupisz RTX2060 Palit Gaming Pro OC i bez żadnej zabawy jest chłodna, cicha i dobrze trzyma zegary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kupisz RTX2060 Palit Gaming Pro OC i bez żadnej zabawy jest chłodna, cicha i dobrze trzyma zegary

Przecież ten gainward to jest to samo tylko wrzuciłem go zamiast palita bo jest w cenie jego 1660ti na emagu...

Nie musisz na nim robić uv ale jak dla ciebie różnicą jest 2-3c i 1db mniej w porównaniu do msi gaming to zaproponowałem to

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gtx 1660ti gaming x, ale nie wydałbym na nią 1400+ jak w tej cenie są 2060, nawet jeśli chłodzenie będzie takie sobie.

Tak samo, miałem RX 570 Gaming od Gigabyte, niby Szafir najlepszy, ba Gigabyte nie był taki zły, uv na poziomie 1020mV z lekkim OC do 1300mhz z krzywą i nawet nie dobijało do 70C, tylko w mocno cisnących tytułach jak Wiesiek 3, Control. Nawet 90W na grafie według MSI Afterburner to była rzadkość.

 

Co do rtx/gtx to nawet można zrobić małe OC i obniżyć TDP i wtedy grafa zniża napięcie, ja tak mam ustawione. Dałem jej 30mhz obniżyłem TDP do 73C, własna krzywa i jest luz, akurat i tak jeszcze można było mocniej przycisnąć TDP, bo gram z 70fps limitem w AC Origins a ta nie wymaga wiele od grafy.

 

Kupno 1660Ti za 1400+ to kasa w błoto :kwasny:

 

 

Co do Gaming x, ciszy i bycia chłodną kartą to nie jest tak różowo, zależy od budy i gry, bo czasem potrafi mieć 70C+ i to sporo przy domyślnym ustawieniu grafy.

Do tego 133W, 1.050v... też swoje robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rtx 2060 gaming z MSI za 1769zł. Też lipa bo za tę cenę można mieć wersję super?

Edytowane przez arek686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rtx 2060 gaming z MSI za 1769zł. Też lipa bo za tę cenę można mieć wersję super?

Ty serio chcesz tą kartę kupić dla wyglądu ani 1660ti za 1450zl ani rtx 2060 za 1770 nie są opłacalnymi zakupami, druga sprawa że jeżeli kupujesz pod ten konfig który masz w stopce to nie będzie to najlepiej działało lekko mówiąc

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty serio chcesz tą kartę kupić dla wyglądu ani 1660ti za 1450zl ani rtx 2060 za 1770 nie są opłacalnymi zakupami, druga sprawa że jeżeli kupujesz pod ten konfig który masz w stopce to nie będzie to najlepiej działało lekko mówiąc

 

Nie kupuje pod konfig w stopce.

Uważam że dołożenie 100-150 zł do niższych temperatur i ciszy to naprawdę niewiele a korzyści dla mnie całkiem do spore. Rozumiem gdyby to była różnica 400-500 zł. I absolutnie nie patrzę na wygląd.

 

Za Palita trzeba dać ok. 100 zł mniej niż za gaming z

Edytowane przez arek686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko... Ja za 1660 Ti Gaming X dałem 1200 zł i zastanawiałem się, czy nie dołożyć do 2060 a Ty chcesz dać za nią prawie półtora tysiąca?

Dla mnie cisza i temperatury też były ważne, ale bez przesady. Po UV i ustawieniu własnej krzywej nawet Ventus będzie znośny.

Weź tego Ventusa i się nim pobaw, jeśli uznasz, że jest zbyt głośny, to najwyżej odeślesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiecie w tym, że nie chcę się nią bawić? Wskaż miejsce gdzie ja dostanę za 1200.

 

Edit: GPU mogę kupić w X-kom albo na morele. Podajcie proszę linka co będzie w takim razie najbardziej opłacalne i w miarę ciche i chłodne (out of the box)

Edytowane przez arek686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiecie w tym, że nie chcę się nią bawić? Wskaż miejsce gdzie ja dostanę za 1200.

A czy ja mówię, że za 1200 możesz teraz kupić? Napisałem, że tyle dałem za swoją. Czytaj uważnie.

 

Edit: GPU mogę kupić w X-kom albo na morele. Podajcie proszę linka co będzie w takim razie najbardziej opłacalne i w miarę ciche i chłodne (out of the box)

No to Gaming Z lub Strix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że za 1200 możesz teraz kupić? Napisałem, że tyle dałem za swoją. Czytaj uważnie.

 

 

No to Gaming Z lub Strix.

No i wszystko jasne. Rozchodzi się o sklep a nie producenta GPU :) było tak od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...