Skocz do zawartości
nike0018

2000zł - Studia, dom, dla kobiety.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jesteśmy na etapie szukania laptopa dla mojej narzeczonej.

Obecny laptop to staruszek Samsung R540, jednak odświeżony przez zamontowany dysk SSD ADATA SP550 240GB i tutaj zastanawiam się czy uda mi się go wykorzystać przy nowym zakupie.

Laptop będzie używany przez kobietę, przy przeglądaniu stron internetowych, używaniu programów WORD, EXCEL itp, oglądaniu filmów i seriali przy podłączeniu do TV, oraz od czasu do czasu będą odpalone The Sims 4. :D

Max budżet to 1800zł-2000zł, jednak wolelibyśmy się zmieścić coś około 1000-1500zł. Wiem, że budżet jest bardzo niski, ale w grę wchodzą laptopy powystawowe, ze zwrotów 15-dniowych, outletowe itd.

Rozmiar ekranu około 15,6", rozdzielczość ekranu jaka nas interesuje to FullHD ze względu na oglądanie seriali i filmów, dysk SSD, lub zastosowanie obecnego dysku ze starego laptopa, system nie musi być w zestawie.

Proszę Was o polecenie producentów i modeli, którymi warto się zainteresować w tym budżecie.

Co sądzicie o zakupie outletowych (po zwrotach, po wystawowych) laptopów, warto?

 

W tym budżecie warto iść w AMD czy Intela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim budżecie można szukać laptopów poleasingowych, są one w naprawdę dobrym stanie i ze zdecydowanie lepszą wydajnością niż nowe laptopy (za 1500zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jesteśmy na etapie szukania laptopa dla mojej narzeczonej.

Obecny laptop to staruszek Samsung R540, jednak odświeżony przez zamontowany dysk SSD ADATA SP550 240GB i tutaj zastanawiam się czy uda mi się go wykorzystać przy nowym zakupie.

Laptop będzie używany przez kobietę, przy przeglądaniu stron internetowych, używaniu programów WORD, EXCEL itp, oglądaniu filmów i seriali przy podłączeniu do TV, oraz od czasu do czasu będą odpalone The Sims 4. :D

Max budżet to 1800zł-2000zł, jednak wolelibyśmy się zmieścić coś około 1000-1500zł. Wiem, że budżet jest bardzo niski, ale w grę wchodzą laptopy powystawowe, ze zwrotów 15-dniowych, outletowe itd.

Rozmiar ekranu około 15,6", rozdzielczość ekranu jaka nas interesuje to FullHD ze względu na oglądanie seriali i filmów, dysk SSD, lub zastosowanie obecnego dysku ze starego laptopa, system nie musi być w zestawie.

Proszę Was o polecenie producentów i modeli, którymi warto się zainteresować w tym budżecie.

Co sądzicie o zakupie outletowych (po zwrotach, po wystawowych) laptopów, warto?

 

W tym budżecie warto iść w AMD czy Intela?

 

 

https://www.x-kom.pl/p/469585-notebook-laptop-156-hp-15-ryzen-5-2500u-8gb-256-win10-silver.html?partnerid=100193606&sm12=MTY=&ts=1571165745&token=a205df3c13eb5db31dab281632dcc483&95

 

Jak chce w coś pograć to integra intela to będzie zdecydowanie zbyt mało. Powyższy podlinkowany lapek to produkt zdecydowanie bardziej przyszłościowy, zdecydowanie wystarczy na dłużej. My mamy nie najlepsze doświadczenia z używanym, poleasingowym, sprzętem. Owszem trafiają się perełki, ale ile pozytywnych opinii tyle samo negatywnych.

W powyższym lapie masz dobry procek, z grafiką nadającą się do netflixa, a także mniej wymagających gier, do tego jakość dźwięku wyraźnie wyróżnia się na PLUS względem brzęczków za <2000 PLN.

 

Pamiętaj również, że jak przyoszczędzisz dziś, to w znacznie szybszym czasie, będziesz kupował kolejny.

 

Zawsze możesz zamówić, przetestować i jak się nie przekonacie do sensowności zainwestowania kilku PLN więcej, to zwrócić bez podania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...