Skocz do zawartości
mark2468

Black friday > Cyber Monday sales fake or true?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy Wy też zauważyliście że coraz więcej osób wstrzymuje się do kupienia AGD/RTV, części PC do Black Friday oraz Cyber Monday?

 

Z mojego doświadczenia w Polsce okazje w te dni są symboliczne ale zdarzają się perełki które znikają szybciej niż wieść się rozniesie.

 

Proszę powiedzcie co Wy sądzicie o tych "okazjach" i czy warto na nie czekać?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie, że ostatnimi czasy coraz mniej opłaca się czekać, bo są coraz mniej interesujące okazje. Kolokwialnie mówiąc 3 lata temu było interesująco, dwa lata temu gorzej, a rok temu nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu kupiłem co nieco PS4 pro za 1200pln, kierownicę t300 jakieś 400pln taniej niż normalnie i inne mniejsze rzeczy nawet do 30-40% taniej niż ich realne ceny. Rok temu kupiłem tylko smartwatcha z Chin. Ogólnie dobre promo to raczej poza granicami się trafiają i tam poluje jak coś mi trzeba.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarzaja sie sklepy gdzie towar jest faktycznie przeceniony (mniejsza marza) oraz takie gdzie jest podniesiona cena, a nastepnie robiona jest fikcyjna przecena, zupelnie jak przy otwarciach niektorych sklepow wielkopowierzchniowych z elektronika :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarzaja sie sklepy gdzie towar jest faktycznie przeceniony (mniejsza marza) oraz takie gdzie jest podniesiona cena, a nastepnie robiona jest fikcyjna przecena, zupelnie jak przy otwarciach niektorych sklepow wielkopowierzchniowych z elektronika :E

 

 

Zazwyczaj osoby które czekają na black friday wiedzą co chcą kupić/czego potrzebują; wiedzą też ile kosztują normalnie owe poszukiwane produkty więc nie nabiorą się na fałszywe obniżki.

Przynajmniej ja działam w wyżej opisany sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj osoby które czekają na black friday wiedzą co chcą kupić/czego potrzebują; wiedzą też ile kosztują normalnie owe poszukiwane produkty więc nie nabiorą się na fałszywe obniżki.

Przynajmniej ja działam w wyżej opisany sposób.

 

nie wszyscy sa tak inteligetni :cool::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No hej.

 

Czy Wy też zauważyliście że coraz więcej osób wstrzymuje się do kupienia AGD/RTV, części PC do Black Friday oraz Cyber Monday?

Nie.

Z mojego doświadczenia w Polsce okazje w te dni są symboliczne ale zdarzają się perełki które znikają szybciej niż wieść się rozniesie.

Tak.

Proszę powiedzcie co Wy sądzicie o tych "okazjach" i czy warto na nie czekać?

Raczej nie, bo oszczędność będzie symboliczna, ale może tak, bo trafi się perełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak angielski tytuł tematu na polskim forum... napisany łamanym angielskim.

*real, or a scam

 

I do szkoły na lekcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak angielski tytuł tematu na polskim forum... napisany łamanym angielskim.

*real, or a scam

 

I do szkoły na lekcje.

 

 

dokladnie,polska piekny jezyka

 

Ja tam czekam na BF i CM

Edytowane przez dario27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie,polska piekny jezyka

 

Ja tam czekam na BF i CM

 

 

Tylko czekałem aż ktoś zareaguje na ten tytuł.

Brawo zawsze poprawni forumowicze. :E

Edytowane przez mark2468

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz kupić?

 

 

No chciałem kupić dysk ssd powyżej 1 Tb (sata lub m2 nvme), RAM, może zasilacz. Oczywiście zależy od cen bo obniżka 10 % to nie obniżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce o obnizkach wiekszych niz normalnie to mozna zapomniec jak zwykle. Chyba ze shit ktorego nikt nie chce, czasami dadza taniej.

Ale za granicą mozna trafic ciekawe rzeczy, tylko raczej stacjonarnie, aniżeli w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale za granicą mozna trafic ciekawe rzeczy, tylko raczej stacjonarnie, aniżeli w internecie.

 

 

glupoty piszesz:) kupilem dla brata laptop Asusa przez neta z 300 przeceniony na 149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupoty piszesz:) kupilem dla brata laptop Asusa przez neta z 300 przeceniony na 149

Co to za laptop za 300dolców retail :D

Zdarzaja się takie przeceny, ale na mniej popularne i rozchwytywane rzeczy.

A w stacjonarnych czasami trafisz na realna przecenę nawet do 75%, tylko kwestia tego czy zdobędziesz to w sklepie i nie rozdeptają Cię na wejściu :)

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za laptop za 300dolców retail :D

Zdarzaja się takie przeceny, ale na mniej popularne i rozchwytywane rzeczy.

A w stacjonarnych czasami trafisz na realna przecenę nawet do 75%, tylko kwestia tego czy zdobędziesz to w sklepie i nie rozdeptają Cię na wejściu :)

 

 

i3 ,dysk 128,matryca FHD, taki do pracy, prosty, a kupilem malego Della za 99, zmywarke z 1000 na 400, trzeba wiedziec gdzie kupowac:)

 

Ale taka sama cena obowiazuje przez neta jak i w sklepie, problemy sa 2:)

 

1. z reguly serwery wysiadaja:)

 

2.moga Cie stratowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...