Skocz do zawartości
mcu

Zmiana routera 150-200zl

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Szukam dobrego routera wifi 2.4 i 5 z mocnymi antenami w kwocie ok150zl-200zl

Do nie dawna mialem jakiegos tp linka ale szlag go trafil. Poki co wyciagnalem z szafy starego blackboxa na przeczekanie.

Internet w tej chwili to radiowka do 25 mega od lokalnego dostawcy. Z reguly dziala w zakresie 15-20.

Byc moze w nastepnym roku bedzie juz swiatlowod do 100mega. I chcialbym zeby router mogl sobie z nim poradzic.

Router stoi na 1 pietrze i zasila 2 tv i komputer na tej samej kondygnacji oraz kilka telefonow po calym domu a takze na parterze laptop Tescia.

Chcialbym uzyskac mozliwie jak najlepszy zasieg w calym domu oraz koniecznie mozliwosc stworzenia 2 sieci (goscinnej ograniczonej do np. 2-4 mega) poniewaz jak dzieciaki powlaczaja youtuby w telefonach to drastycznie spada mi predkosc internetu calej sieci.

Do sieci glownej, mojej prywatnej podpiete beda tylko 2 tv, komputer oraz 2 telefony i ta ma chodzic pelna predkoscia. Cala reszta urzadzen ma byc podpieta pod 2 siec ograniczona transferem np do 2-4 mega.

Chcialbym takze aby router posiadal port usb zeby podpiac dysk sieciowy np z filmami i nie biegac jak dotad przepinajac dysk raz tu raz tu.

 

W zasadzie te cechy sa dla mnie najwazniejsze.

 

Myslalem o tp link archer C5 ? Koszt 170zl

Czy ten router spelni moje oczekiwania? Czy szukac czegos lepszego

 

Kolega z kolei mowil mi zeby brac cos z Asusa a najtansze co znalazlem to Asus Rt-ac57u a to juz koszt blisko 250zl troche za duzo i nie wiem czy wogole warto doplacac...

 

Prosze o pomoc

 

Mam na mysli ten archer z 4 antenami

https://www.tp-link.com/pl/home-networking/wifi-router/archer-c5-v4/

Edytowane przez mcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...