Skocz do zawartości
Worldbe

Wybór nowego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do tej pory byłem dumnym użytkownikiem Samsunga Galaxy S8. Mam możliwość wyboru nowego telefonu i chciałbym spróbować czegoś nowego. Mogę mieć iPhone 11 Pro Max i nie ukrywam kusi mnie ta opcja. Kusi mnie również Huwaei P30 Pro. Nigdy nie miałem iPhone i słyszałem że IOS jest bardzo przyjemnym systemem operacyjnym. Zwracam się z prośbą o doradzenie co mogę kupić by służyło mi przez najbliższe ok 4 lata. Dodam że telefonu w większości używam do przeglądania internetu oraz słuchania muzyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym słuchasz muzyki? Jeśli na słuchawkach po kablu możesz pomyśleć o czymś z gniazdem MiniJack i dobrym DAC - wtedy można zerknąć na LG.

 

Skoro rozważasz 11 Pro Max to znaczy, że kasa specjalnie nie gra roli? Bo tak to XS Max jest moim zdaniem o tyle fajniejszy, że jeszcze ma 3DTouch który jest fajnym bajerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial dylemat czy brac p30 pro czy ip 11 to bralbym ip11 pro max zdecydowanie, skoro $ sie nie liczy to zdecydowanie iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajs nie gra roli. Interesuje mnie dobra bateria oraz jakość muzyki ( używam słuchawek bezprzewodowych)

 

Na czym słuchasz muzyki? Jeśli na słuchawkach po kablu możesz pomyśleć o czymś z gniazdem MiniJack i dobrym DAC - wtedy można zerknąć na LG.

 

Skoro rozważasz 11 Pro Max to znaczy, że kasa specjalnie nie gra roli? Bo tak to XS Max jest moim zdaniem o tyle fajniejszy, że jeszcze ma 3DTouch który jest fajnym bajerem.

Hajs nie gra roli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne podejście. Potrzebujesz tak naprawdę telefonu za ok 1000zl a celujesz w top. Po co?

Do słuchania muzyki i przeglądania netu wystarczy coś z dobrym dac i responsywnym ekranem. I oczywiście bateria. Po co Ci super proc, TB RAM i inne bajery? Kup to, co Ci potrzebne.

 

Oppo tu widze a5 2020. Masz dobre audio, spory ekran, potężna baterie i adekwatne do potrzeb bebechy. Wersja 128gb z 4gb tam.

Po bulki do sklepu też jeździsz mclarenem?

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli liczy sie najbardziej dzwiek to szukaj czegos z dac'iem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro używa słuchawek bezprzewodowych to DAC nie gra roli ;) bo jest wbudowany w słuchawkach. Co najwyżej kodeki obsługiwane, ale wszystko z wyższej półki obsługuje APTX czy LDAC. Poza Apple, ale po prawdzie AAC nie jest dużo gorsze chyba, że ktoś ma faktycznie już słuchawki za tysiaka to na takich Sony wh1000xm3 może usłyszy różnicę.

 

Ja brałbym albo Iphone XS Max (lub 11 Pro Max jeśli zależy Ci na lepszym aparacie).

Ewentualnie jakiegoś OnePlus 7T Pro czy coś w tym stylu co Ci się bardziej wizualnie podoba. Jak zależy Ci na baterii to np. Asus Zenfone 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Poważnie, nie ogarniam trochę targeru wobec potrzeb.

Ale jeśli mam nie ogarniać to co nie weźmie w tym budżecie będzie mega zadowolony.

Chce coś nowego spróbować to niech idzie w japko. Android wszędzie jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...