Skocz do zawartości
DexonBlacBoy

Częste restartowanie komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku tygodni borykam się z problemem losowego restartowania się komputer stacjonarnego. Komputer podczas korzystania potrafi tak jakby zresetować system bez żadnych ostrzeżeń o restarcie.

Najgorsze jest to że odnosiłem komputer do takiego informatyka w moim mieście i u niego komputer chodzi jak marzenie i ani razu się nie resetuje, mówił mi też że obciążał go i wgl i działał bardzo dobrze lecz gdy komputer wrócił do mnie do domu to cały czas się resetuje i ma tak jakby obniżoną wydajność, specjalnie na szybko pobrałem sobie Minecraft'a dla testu i no krótko mówię że słabo działa mam takie 20/50 fps gdzie kiedyś miałem na tym komputerze 300\600 fps więc nwm o co chodzi.

Na pewno wykluczam tu zasilacz no bo gdyby coś było nie tak z nim to u tego informatyka też by się restartował tak samo jak kabel zasilający mam 3 próbowałem z każdym i nadal to samo więc wątpie że mam nagle 3 kable popsute, przez 2 lata używałem jednego z nich i było pięknie.

Właśnie dziś ten informatyk pożyczył mi coś takiego jak UPS? i niby służy to do kontrolowania napięcia czy jakoś tak (że jakby chwilowo mi prąd wywaliło to komputer by dalej działał) lecz niestety z tym UPS'em nadal potrafi się restartować.

Dlatego strzelam że może jest coś nie tak z instalacją elektryczną ponieważ próbowałem w różnych gniazdkach w domu i przez chwile działa normalnie lecz po niedługim czasie sie zwiesza i restartuje :(

Więc proszę niech ktoś mi powie o co może chodzić

Z góry dzięki ;D

Procesor---Intel Core i5-6500 3,20GHz

Grafika---Nvidia GTX 970 Zotac 4GB

Płyta Głowna--- Msi Bazooka jakoś tak xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...