Skocz do zawartości
MM8547

Problem z PC

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni borykam się z problemem ze swoim komputerem wątpię, że specyfikacja będzie potrzebna, wiec nie podaje.

Około 3 dni temu zamiast odłączyć kabel od drukarki odłączyłem kabel od listwy pod którą mam podpięte wszystkie kable zasilanie pc monitor etc.

Komputer włączyłem ponownie i od tego momentu zaczęły się wszystkie problemy boot PC trwał około 20min (wcześniej już zwątpiłem i go zresetowałem, ale to nic nie dało).

Po włączeniu się komputera wyskoczyło powiadomienie o błędnym przywracaniu systemu które można było tylko zamknąć. Po tym wszystkim zamknąłem komputer i włączyłem go dopiero kilka dni później, żeby zmierzyć się z tym problemem. W tym momencie zrodziły się nowe problemy. Po wciśnięciu przycisku, komputer zaczął się normalnie włączać po czym nagle monitor padł i wyskoczył komunikat "no signal" (Monitor BenQ XL2430T) więc pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to odłączenie i podłączenie kabla od monitora. Ponownie wyświetlił się komunikat "no signal" po czym niecałą minutę później nagle włączył się (dodam tylko ze system to win10). Po chwili pracy na komputerze odszedłem od niego na jakieś 30 min i po powrocie potrzebowałem coś wydrukować, w pierwszej chwili wszystko było okej gdy chwilę później wszystkie pliki zaczęły się zacinać (brak odpowiedzi).

Zniknął pasek (zadań)? po chwili ekran zrobił się czarny i wszystko wróciło z powrotem do normy, wszedłem ponownie w plik i po zaznaczeniu tego co chciałem wydrukować ponownie się zawiesił a okno z opcjami drukowania znikło tak po prostu. W tym momencie poddałem się i chciałem wyłączyć komputer co też okazało się problemem ponieważ zupełnie nie reagował na polecenie. Jednak z czasem po wielokrotnym naciskaniu "zamknij system"zaczął się wyłączać. Najpierw wyłączył się monitor i przeszedł w tryb standby, a komputer działał jeszcze przez 17min(tak liczyłem) po czym w końcu się wyłączył. Dodam tylko, że to był pierwszy taki incydent. Zakładam, że HDD padł i przez stąd te problemy ewentualnie coś z grafiką dlatego wyrzuca ten no signal ? Zwracam się do was z prośbą bo jestem zupełnie bezradny i zrozpaczony bo mój "komputerek"nie działa i bardzo się męczy...

Liczę na pomoc z Waszej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...